Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Fruit Ninja®

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Meyveleri dilimleyin, bombayı değil - Fruit Ninja aksiyonuna başlamanız için bilmeniz gereken tek şey bu! Klasik modda ne kadar uzun süre dayanabileceğinizi görmek için kendinize meydan okuyun, Arcade modda bir rekor kırın veya Zen modda meyve dilimleme becerilerinizin antrenmanını yapın.

Furit Ninja apk oyunu çok sevilerek oynanan bir meyve kesme oyunudur. Çeşit çeşit meyvelerin olduğu tahtada elinizdeki kılıcınızla kesmek de siniz, canınızın sıkıldığı zamanlar, kendinizi çok stresli his etiğiniz zaman, uzak doğu müziği eşliğinde stres atmanıza yardımcı olacak bir oyundur.

Furit Ninja oyunu android ve ios cihazlarınıza yükleye bilir ve oynaya bilirsiniz, daha sonra tek yapmanız gereken karşınıza çıkan panelde, New game tuşuna basmanız. Oyuna giriş yaptıktan sonra karşınıza üç farklı oyun seçeneği çıkacaktır. Classic, Arcade Mode, Zen Mode bunlardan birini seçerek oyuna başlaya bilirsiniz.

Classic modda size birbirinde farklı olan meyveler gönderiliyor, sizin bu modda tek yapmanız gereken hiçbir meyveyi kaçırmadan karşınıza çıkan bütün meyveleri elinizdeki kılıçla kesmek de siniz. Ve yapmamanız gereken bir şeyde vardır bu modda oyun size farkı farklı meyveler atmaktadır, bu meyvelerin arasında size bombalar da atmaktadır bu bombaları kılıcınızla kesmemeniz gerekiyor.

Arcade Mode ise diğer modda olduğu gibi size farklı farklı meyveler vermektedir, ve yine meyvelerin arasında size bombalar da göndermektedir, diğer modda göre tek fark zamana mücadele ediyorsunuz.

Zen Mode ise diğer moddlara göre farkı çok azdır, buradan yine zamana karşı oynuyorsunuz ama burada size bomba gelmemektedir bomba yerine size bonuslar geliyor kestiğiniz meyvelerin arsından size gönderilen bonusları da toplamaya çalışmanız gerekiyor.

Topladığınız bu puanları istediğiniz sosyal ağlarda paylaşa bilirsiniz ve oyunda oyunun resmi listesine adınızı yazdırabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Halfbrick Studios
  • Dosya Boyutu: 212MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 05, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence