Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Foot Clinic - ASMR Feet Care

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Foot Clinic – Asmr Feer Care apk oyunu gerçeğe yakın bir ayak doktoru olmaya ne dersiniz? bütün hastaların şikayetlerini kusursuz bir şekilde gidererek en iyi doktor olmaya hazır ol.


Foot Clinic – Asmr Feer Care apk oyunu gerçeğe yakın bir ayak doktoru olmaya ne dersiniz?

Oyun da size gelen hastaların şikayetlerini dinleyerek, hastalara yardımcı olun.

 

Bu ayak kliniği oyununu oynaya bilmeniz için kullandığınız cihaza yüklemeniz, indirmeniz yeterlidir. Oyunu oynayabilmeniz için oyun siz den her hangi bir üyelik veya kayıt istememektedir. Ayak kliniği oyununu kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza indirerek oynayabilirsiniz ve kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu yükleyebilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. 


Oyunu indirdiğiniz zaman oynamaya başladığın da size bir mesaj göndermektedir, bu mesaj da şöyledir; Foot Clinic – Asmr Feer Care oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj göndermektedir. Siz de bu mesaja şu seçenekler ile cevap verebiliyorsunuz; izin ver veya izin verme seçeneklerini seçerek oyunu oynamaya başlıyorsunuz.

 

Oyunu oynamaya başladığınız zaman karşınıza direk oyuna başla tuşu çıkmaktadır, o tuşa basarak oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Size gelen her hastanı farklı farklı şikayetleri var dır, siz de o şikayetlere göre hastayı muayene edeceksinizdir. Oyunun ilk bölümlerin de kullandığınız malzemelerin sayısı çok az ve çok da sınırlı sayıdadır. Her muayene ettiğiniz hastadan belirli bir miktar da para almaktasınız, aldığınız her parayla kendinize yani kliniğinize gerekli ekipmanlar ve malzemeler almak dasınız. Bu sayede bütün ekipmanlara sahip olmuş olursunuz ve birçok rahatsızlıkla gelen hastaları muayene edebilirsiniz ve daha fazla para kazana bilirsiniz.

 

Eğer siz de bu şekil gerçeğe yakın bir ayak kliniği oyunu oynamak isterseniz hemen kullandığınız cihaza oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer sizin de bir ayak kliniği olma gibi bir hayaliniz var ise bu oyunu kesinlikle size tavsiye edebilirim keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Crazy Labs by TabTale
  • Dosya Boyutu: 115MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 23, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence