Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Flow Free

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Flow Free apk oyunu ile bütün renkleri ve bütün harfleri birleştirip bütün bölümleri bitirmeye ne dersin? üstelik oynamaktan bıkmadan sürekli bir şekilde oynaya bileceğin bir oyunu oynamaya hazır mısın?


Flow free apk oyunu ile eğlenceli zaman geçirmeye ne dersiniz? Flow free oyununu gönül rahatlığı ile sizlere tavsiye edebilirim, nedenini sorar iseniz oyunu kendim de oynuyorum ve çok eğleniyorum, oyun eğlence dışında geliştirici ve öğretici bir oyundur.

 

 

Sizlere biraz oyundan bahsedeyim; flow free oyununu oynaya bilmeniz için hem android hem de ios cihazlarınıza yükleyerek oynayabilirsiniz. Oyunun oynanışı çok kolaydır, ilk oyununuzda oyunu çözecek sinizdir, oyunu oynaya bilmeniz için herhangi bir üyelik ve benzeri bir şey yapmanıza gerek yoktur, oyunu kullandığınız cihazınıza yüklemeniz yeterlidir.

 

 

Oyunun nasıl oynanır: oyuna giriş yaptığınız zaman karşınıza bir panel çıkacaktır oyuna başlama tuşu, ayarlar tuşu gibi tuşların olduğu bir panel çıkacaktır, sizde direk oyunu oynamak istiyorsanız hemen oyuna başlamanız gerekiyor. Oyuna başladığınız zaman ilk seviyelerde karşınıza yirmi beş tane kare çıkacaktır bu karelerin her birinin içimde iki aynı harf ve iki aynı renk vardır. Sizin yapmanız gerek ise iki aynı rengi veya iki aynı harfi bir birine birleştirmek, ama bu birleştirmeyi yaparken kafadan sallayarak yapmamalısınız çünkü diğer harf ve renkleri de bir birine birleştirmeniz gerekiyor. Her seviye atladığınız zaman oyun daha çok zor bir oyun olmaya başlıyor ve karşınıza çıkan kare sayıları her seviyede artmaktadır.

 

Eğer izde hem eğlenmek hem zaman geçirmek hem de daha çok öğretici ve geliştirici bir oyun oynamak istiyor iseniz hemen kullandığınız cihaza oyunu indirerek oynamaya başlamalısınız, bol keyifli ve eğlenceli oyunlar diliyorum.                                                                                                      


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Big Duck Games LLC
  • Dosya Boyutu: 22MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence