Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Flappy Dunk

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Flappy Dunk apk oyunu ile bir kanatlı topu yöneterek eğlenceli bir oyun oyun oynamaya ne dersiniz? size verilen kanatlı topu dengeli bir şekil de havada tutarak bütün halkaların içiden geçirein ve oyunun en yüksek skorunu siz yapın.

Flappy Dunk apk ounu ile eğlece vekeyif dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? size verilen karskter ile oyunundaki bütün seviyeleri tamamlayın oyunun en iyi oyuncularından biri siz olun. Oyunu kullandığınız cihazınıza yükleyin ve dilediğiniz kadar oynayın, oyunu dilediğiniz yerde ve dilediğiniz kadar kadar oynayın.

Bu oyunu oynayabilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yetiyor, oyunu cihazınıza yükledikten sonra oyun size bir mesaj gönderiyor ve bu memaj da şöyledir; Flappy Dunk oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gelecektir. Siz de bu mesaja istersniz izin ver diyerek oyunu oynamaya devam edebilirsiniz, eğer isterseniz de izin verme diyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynaya bilmeniz için oyunu kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz eterlidir, oyun siz den her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem istmemektedir, direk oyunu oynamaya başlayabilirsinzi. Bu oyunu çok çok fazla beğenilen bir özelliği vardır, bu özelliği ise şudur; oyunu istediğiniz yer de istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Nedenini soracak olursanız hemen söyleyeim; bu oyunu dilediğiinz yerde ve dilediğiniz kadar çevrim dışı olarak yani internetsiz bir şekil de oynayabilirsiniz. 

Flappy Dunk oyununu çok hızlı bir şekil de oynamak isterseniz hemen oyunu kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza oyunu indirerek oynamaya başlayabilirisniz, eğer ister sesniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz ve eğlenceli zamanlar da geçirebilirsinzi.

Ounda size bir top veriliyor ve bu topta bir çift kanat ouyor, sizden istenen ise oyunun belirli yerlerin de olan halkalarn içinden kanatlı topu geçirmeniz. oyunu yüklediğiniz cihazın ekranına dokunarak kanatlı topunuzu havada tutmak dasınız, eğer kanatlı topunuza sürekli olarak dokunur iseniz çok fazla yükselir ve tavana çarpar ve o oyounu kaybetmiş olursunuz, eğer çok az aralıklar ile de dokunur iseniz yere düşer ve yine oyunu kaybetmiş olursunuz. Tam dengede tutarak kanatlı topunuzu havada tutmanız gerekiyor ve karınıza belirli yerlede çıkan halkaların içinden topu geçirmeniz gerekiyor, eğer kanatlı topunuzu karşınıza çıkan halkaları içinden geiremez iseniz oyunu kaybetmiş olursunuz. Ooyun bu şekil de ilerlemektedir sizde bu şeilde eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu kullandığınız cihazınıza indirin ve oyunu oynamaya başlayın. 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: VOODOO
  • Dosya Boyutu: 86MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 25, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence