Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Fat Pusher

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Fat Pusher apk oyununu oynayarak sıkıldığınız zaman ve bunaldığın zaman hem sıkıntını giderecek hem de bunaltını geçirecek bir oyun oynamaya ne dersin?

Fat Pusher apk oyununu oynayarak sıkıldığınız zaman ve bunaldığın zaman hem sıkıntını giderecek hem de bunaltını geçirecek bir oyun oynamaya ne dersin?

Fat Pusher oyununu kullandığınız cihazlarınıza yükleyin ve yalnız olduğunuz zaman sıkılmak yerine eğlence dolu bir oyun oynayın. Bu oyunu kullandığınız cihazlarınıza yüklediğiniz zaman ilk oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderiyor, siz de bu mesaja iki farklı seçenek ile cevap verebiliyorsunuz bu iki seçenekten birini seçmeden oyunu oynamaya başlayamıyorsunuz, size gelen mesaj da şöyledir; Fat Pusher oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gelmektedir size. Siz de bu mesaja iki farklı seçenek ile cevap verebiliyorsunuz, bu cevaplardan biri ise şöyledir; Fat Pusher oyununun bildirim göndermesine izin ver seçeneğidir, bir diğer seçenek ise şöyledir; Fat Pusher oyununun bildirim göndermesine izin verme seçeneğidir. Bu iki seçenekten birini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Fat Pusher oyununu çok daha hızlı oynamak isterseniz eğer heme oyunu ios cihazınıza indirin ve ne zaman ve nere de isterseniz oyunu oynayın, eğer ister seniz de oyunu kullandığınız android cihazlarınıza da yükleyebilir ve ne zaman nere de isterseniz oyunu oynayın.

Fat Pusher oyununun oynanışı da çok kolaydır. Oyunu da size bir karakter veriliyor ve bu karaktere de oyun başlangıcından oyun sonuna kadar ulaşması gerekiyor. Tabi oyun başlangıcından oyun sonuna kadar giderken karşısına bazı engeller çıkıyor bu engelleri de geçmesi gerekiyor. Engelleri geçe bilmesi için kendi gücü ile engelleri itmesi gerekiyor, bu engelleri kendi gücü ile iterken can kaybediyor, bu canı da engellere gelmeden toplaması gerekiyor eğer o canları toplayamaz işe oyunu kaybedersiniz. Oyun bu şekil de ilerlemektedir, siz de isterseniz hemen oyunu indirin ve istediğiniz kadar oyunu oynayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: VOODOO
  • Dosya Boyutu: 178MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 05, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence