Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Farmville 2: köy kaçamağı apk oyunu ile ister kendi tanıdığınız arkadaşlarınız ile ister senizde tek başınızı keyfli ve eğlenceli zaman geçirmeye ne dersiniz?

farmville2: köy kaçamağı apk; oyunu ile arkadaşlarınız ile eğlenceli ve kapışmalı bir oyun oynamaya ne dersiniz?

 

farmville2 oyununu hem android hem de ios cihazlarınıza yükleyerek kullanabilir ve oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyunun oynayışı çok zevkli olduğu kadar da çok da eğlencelidir, aynı zamanda oyunun oynanışı da çok kolaydır. Oyunu android  veya ios cihazlarınıza yükledikten sonra bir üyelik yapmanız gerekiyor bu üyelikte de sizden bazı bilgiler istemektedir; facebook, e-posta veya telefon numarası bu bilgiler ile oyuna giriş yapabiliyorsunuz, oyuna girdiğiniz zaman kendinize bir kullanıcı adı seçmeniz gerekiyor daha sonra da oyunu oynayabilir, sizden istenilen görevleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Biraz da sizlere oyunu anlatmak gerekirse şunları söyleye bilirim; oyunda kendi çiftliğinizi kurup kendi ektiğiniz, pişirdiğiniz, ürettiğiniz besinleri satmak dasınız, aynı zamanda bu ürünlerin hepsini siz kendiniz ekmekte, toplamaktasınız, oyuna kendi çevrenizdeki arkadaşlarınızla da gire bilirsiniz, oyunda ekmeniz gereken meyve, sebze gibi besinlerin kalmadıysa oyuna beraber girdiğiniz arkadaşınızın çiftliğine giderek istediğiniz ürün oyunundaki arkadaşınızda da var ise size verebilir, bu şekilde yapmanız gereken işi hemen yapabilirsiniz.


Bu oyunda sadece besin gibi ürünleri ekmemek desiniz bir çiftlikte sadece meyve, sebze gibi şeyler yoktur. Her çiftlikte olduğu gibi sizin çiftlik oyununuzda da hayvanlar vardır; tavuk, inek, koyun, ördek gibi hayvanlarda bu oyunda vardır. Zamanla oyunda bulunan bütün kilitleri açarak en güzel çiftliği kendi çiftliğiniz yapabilirsiniz. Eğer sizde böyle eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız hemen indirerek oynayabilirsiniz.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Zynga
  • Dosya Boyutu: 135M
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence