Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Facebook Gaming

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Facebook Gaming APK mobil cihazınıza kurarak, ünlü yayıncıların yayınlarını izlediniz mi? Eğer, izlemediyseniz, bu bölüm tam olarak sizlere göre.

Facebook Gaming APK mobil cihazınıza kurarak, ünlü yayıncıların yayınlarını izlediniz mi? Eğer, izlemediyseniz, bu bölüm tam olarak sizlere göre. Daha önce başka platformlar da bulunan, sevdiğiniz yayıncıları en hızlı şekilde ve kaliteli şekilde izlemek zevkini elden bırakmak söz konusu dahi değildir. Fakat ardından Facebook Gaming ile bu sorun tamamen ortadan kalkıyor. Facebook’un bize sunmuş olduğu, en kaliteli sunucular ile istediğiniz kalitede sevdiğiniz yayıncıları izleyebilirsiniz. Sevdiğiniz yayıncıları izlerken, onlara istediğiniz mesajları yazarak onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, isterseniz sevdiğiniz yayıncıyı daha çok izlemek için ona dilediğiniz miktarda bağışlar yaparak, ekran isminizi gösterebilirsiniz. Bu sayede herkes yazdığınız mesajı görecektir, ve yazınızın okunma şansını yükseltecektir. Diğer platformların aksine, bildirim bölümüne giderek izlediğiniz yayıncıların bildirim ayarlarını filtre yaparak, istediğiniz şekilde sevdiğiniz yayıncının her yayın açtığı sırada bildirimleri alırsınız. Dilerseniz, izlediğiniz yayıncının özel profiline de burada görebilirsiniz. Eğer sevdiğiniz yayıncı sizin arkadaşlık istediğiniz kabul ederse, birebir olarak mesajlaşabilir, onunla dilediğiniz şeyleri paylaşarak daha keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Facebook
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 21, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence