Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Facebook

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Facebook uygulamasından hayattı daha eğlenceli ve hızlı yaşamaya hazırmısınız.

Facebook apk indir, uygulamasından hayatı daha eğlenceli bir şekilde kullanmaya hazır mısınız. Facebook kullana bilmeniz için, kendinize bir profil oluşturmanız gerekiyor, Facebook uygulamasını indirerek, adınız, soyadınızı, telefon numaranızı, doğum tarihi ve doğum yılınızı yazarak kayıt oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra Facebook uygulamasına giriş yapmaktasınız, uygulamaya girişinizi sağladıktan sonra istediğiniz gibi, istediğiniz fotoğrafı, videoyu, sözleri paylaşa bilirsiniz. Çoğu sosyal medya platformunda olduğu gibi burada da arkadaş ekleme, hikaye paylaşma, gönderi paylaşma gibi özelikler bulunmaktadır. Facebook uygulamasında istemediğiniz arkadaşlarınız engelleme gibi bir şansınız vardır, engellemek istemediğiniz arkadaşınızı, paylaştığınız hikayeyi gizleye bilirsiniz.

Facebook uygulamasından çoğu oyuna giriş yapabilirsiniz, giriş yaptığınız oyunları ise sürekli oyunu bıraktığınız yerden devam edebiliyorsunuz, oynamak istediğiniz oyunu indirdikten sonra size seçenekler sunmaktadır, oyuna misafir olarak giriş yapabiliyor veya Facebook uygulamasından giriş yapabiliyorsunuz, Facebook'da gir tuşuna bastıktan sonra karşınıza bir panel çıkmaktadır o panele Facebook kullanıcı adınızı, Facebook şifrenizi girmeniz gerekiyor daha sonra oyundan istediğiniz zaman çıkış yapabiliyorsunuz, oynadığınız oyunda geçtiğiniz seviyeler, en başa dönmemektedir Facebook girişi yaptığınız için. Facebook uygulamasında iletişimi sağlaya bilmeniz için, messenger uygulamasını ayrı olarak yüklemeniz gerekiyor messenger uygulamasını yükledikten sonra, Facebook giriş bilgilerinizi girerek Messenger'de giriş yapabilirsiniz, bu şekilde görüntülü görüşme, mesajlaşma, görüşme yapabilirsiniz. Bu şekilde Facebook uygulamasını kulana bilir ve eğlenceli zaman geçire bilirsiniz, çevrenizdeki insanlarla daha hızlı iletişim kurabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Medya
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Facebook
  • Dosya Boyutu: 248MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence