Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Epic Race 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Epic Race 3D apk oyunu ile bütün yarışların birincisi olmaya ne dersiniz? oyun da bütün rakiplerinizi geri de bırakın ve oyunun en iyisi siz olun.


Epic Race 3D apk oyunu ile eğlenceli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Epic Race 3D oyununu oynaya bilmeniz için kullandığınız cihaza yüklemeniz yeterlidir, oyun sizden her hangi bir üyelik ve benzeri bir şey istememektedir sadece oyunu indirmeniz yeterlidir. Epic Race 3D oyununun çok güzel bir özelliği vardır bu özelik ise şudur; Epic Race 3D oyununun istediğiniz zaman, istediğiniz yer de internetsiz yani çevrim dışı oynayabileceğiniz bir oyundur.

 

Epic Race 3D oyunu çok eğlenceli bir oyundur. Oyunu bir yarışma oyunudur sizinle birlikte başka oyuncular da oyun da olmaktadır ve siz o diğer, başka oyuncular ile bir yarış yapmaktasınız. Bu yarışının sonun da sizin yarışı birinci olarak bitirmeniz gerekiyor, bu saye de farklı farklı bölümlere geçebilme hakkı kazanıyorsunuz ve geçmeniz gereken bölümleri de geçmekte oluyorsunuz.

 

Oyun da size bir karakter veriliyor siz den istenen ise o karakter ile bütün oyunlar da ve yarışlar da güzel, olumlu sonuçlar çıkara bilmeniz. Oyunda ki karakterinize oyunun ilk giriş panelinden istediğiniz bir ismi yazabilirsiniz ve istersiniz de kendi isminizi de yazabilirsiniz. Bu saye de kendi sıralamanızı ve oyundaki, yarıştaki yerinizi çok kolay bir şekil de görebilirsiniz.

 

Epic Race 3D oyunun da bir birin den zor parkurlar vardır bu parkurları çok dikkat ederek geçmeniz gerekiyor her parkura yakalandığınız zaman oyuna en baştan başlamaktasınız oyuna, en baştan başlamamak için oyunu çok dikkatli bir şekil de oynamanız gerekiyor.

 

Epic Race 3D oyununun oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz android cihazınıza çok hızlı bir şekil de indirerek oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer siz de bu şekil de eğlenceli ve keyifli bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz şimdiden bol keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Good Job Games
  • Dosya Boyutu: 217MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence