Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Dunk Star!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Dunk Star apk oyunu ile şimdiye kadar hiç oynamadığınız çılgınca bir basket oyunu oynamaya hazır mısınız? Bütün basketleri atın ve oyunun en iyisi siz olun.

Dunk Star apk oyunu ile şimdiye kadar hiç oynamadığınız çılgınca bir basket oyunu oynamaya hazır mısınız? Oyunu oynaya bilmeniz için oyunu kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yüklemeniz yeterlidir, oyunu oynaya bilmeniz için oyun sizden her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem istememektedir, oyunu cihazınıza indirmeniz yeterlidir.

Dunk Star oyununu çok kolay ve çok pratik bir şekil de oynamak isterseniz oyunu hemen kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza indirerek oyunu oynamaya başlayabilir ve eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu indirerek eğlenceli ve keyifli zamanlar da geçirebilirsiniz.

Dunk Star oyununu ilk oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderiyor. Oyunun size gönderdiği mesaj da şöyledir; Dunk Star oyunu size bildirim göndermek istiyor. Diye bir mesaj gönderiyor, siz de bu mesaja iki farklı seçenek ile cevap verebiliyorsunuz bunlar ise şunlardır; izin ver, bir diğeri ise izin verme seçenekleridir. İki seçeneği seçerek de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz tercih tamamen size kalmıştır.

Dunk Star oyununun oynanışı da çok kolaydır. Oyun da size bir basket bol topu veriliyor ve bu basket bol topu ile de karşınızda ki potaya basket atmanız isteniyor, ama bu pota sabit bir yere bağlı değildir sağ tarafa doğru hareket edebiliyor, sol tarafa doğru da hareket edebiliyor. Yani o potaya basket atmanız biraz zor olabilir, ama bir kaç oyun oynadıktan sonra alışacaksınız ve her türlü zorluğa rağmen basket bol topu ile potaya basket atmayı başaracaksınızdır. Oyun bu şekil de devam etmektedir, eğer siz de bu şekil de eğlence dolu bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu cihazlarınıza indirin ve dilediğiniz kadar oyunu oynayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: 8SEC Games
  • Dosya Boyutu: 190MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 27, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence