Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Dunk Line

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Dunk Line apk oyunu ile çılgınca bir basket bol oyunu oynamaya ne dersiniz? Şimdiye kadar oynadığınız bütün basket bol oyunlarını unutun, hayatınız da böyle bir oyun oynamamışsınızdır.

Dunk Line apk oyunu ile çılgınca bir basket bol oyunu oynamaya ne dersiniz? Şimdiye kadar oynadığınız bütün basket bol oyunlarını unutun, hayatınız da böyle bir oyun oynamamışsınızdır.

Dunk Line oyununu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderiyor, bu mesaj da şöyledir; Dunk Line oyunu size bir mesaj göndermek istiyor diye mesaj geliyor. Siz de bu mesaja iki farklı şekil de cevap verebiliyorsunuz. Bu cevaplardan biri izin ver cevabıdır bir diğeri işe izin verme cevabıdır, bu iki cevaptan biri seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Dunk Line oyununu çok hızlı bir şekil de oynamak istiyor iseniz eğer hemen hızlı bir şekil de oyunu kullandığınız android cihazlarınıza indirmeniz gerekiyor ve daha sonra eğlenceli zaman geçirmeye başlaya bilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu hızlı bir şekil de indirebilir ve dilediğiniz gibi oynamaya başlayabilirsiniz.

Dunk Line oyununu oynamaya başladığınız zaman sürekli sabit bir basket bol potası sizi karşılıyor ve daha sonra nerden geleceği beli olmayan basket bol topları oyun alanına fırlatılıyor, siz de bir kalem veriliyor ve bu kalem ile size atılan topa bir yol çizmeniz isteniliyor çizmiş olduğunuz bu yol oyun da bulunan basket bol potasına gitmesi gerekiyor. Yani kısacası sizin kalem basket bol topuna yol çizip basket bol topunu potaya sokmanız gerekiyor. Oyun tamamen bu şekil de ilerlemektedir, eğer siz de isterseniz hemen oyunu oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Ketchapp
  • Dosya Boyutu: 41MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 02, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence