Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Draw Joust!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Draw Joust apk oyunu ile kendi savaş aracınızı oluşturup karşı rakipler ile heyecan dolu bir kapışmaya ne dersiniz? en iyi savaş aracını sen hazırla ve oyunun en iyisi sen ol.


Draw Joust apk oyunu ile çılgınca bir savaş oyununa ne dersiniz? Karşınıza çıkan bütün düşmanları öldürün ve oyunun en iyisi siz olun.

 

Draw Joust oyununu oynaya bileniz için kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oyaya bilmeniz için oyun sizden her hangi bir üyelik, kayıt gibi işlemler istememektedir, oyunu kullandığınız cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Draw Joust oyunun çok beğenilen ve çok da sevilen bir özeliği vardır, bu özelik ise şudur; Draw Joust oyununu yüklediğiniz cihazınıza da çevrim dışı olarak da oynayabiliyorsunuz. Nerde olursanız olun, ne zaman isterseniz isteyin, oyunu çevrim dışı olarak da oynayabilirsiniz.

 

Bu oyun çok çok zevkli bir oyundur. Oynaması da çok da kolay bir oyundur. Oyunun mantığını ilk oynayışınızda çözeceğinize eminim. Ve oyunu çözdükten sonra da çok fazla oynayacağınıza da eminim, oyun adeta kullanıcıyı kendisine bağımlı ediyor ve çok hızlı zaman geçirmenize de sebep oluyor.

 

Draw Joust oyununu çok hızlı bir şekil de oynamak isterseniz kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza oyunu indirerek çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu indirerek oynamaya balaya bilirsiniz.

 

Oyuna başladığınız zaman size bir karakter veriliyor, bu karakterin elinde ise bir mızrap vardır ve altında ise iki tane tekerlek vardır. Siziz yapmanız gereken şey ise oyundaki karakterinize sağlam ve mantılı bir kalp çizmeniz, sizin çizdiğiniz bu kalıp oyundaki karakteriniz kullandığı savaş aracı oluyor. Bu şekil de karakterinizi savaşa hazırlamış oluyorsunuz. Daha sonra oyunda ki karakterinizi sadece ileri veya geri olarak hareket ettire biliyorsunuz, bunu da kullandığınız cihazın ekranını sağa ve sola sürükleyerek yapmak dasınız. Oyun bu şekil de devam etmektedir, eğer siz de isterseniz hemen oyunu cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: VOODOO
  • Dosya Boyutu: 200MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence