Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Draw Army!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Draw Army! apk oyunu ile eğlence dolu bir zaman geçirmeye ne dersiniz? Oyunu kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza indirerek dilediğiniz gibi oynayabilir ve kullana da bilirsiniz.

Draw Army! apk oyunu ile eğlence dolu bir zaman geçirmeye ne dersiniz? Oyunu kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza indirerek dilediğiniz gibi oynayabilir ve kullana da bilirsiniz.

Oyunun oynanışı da çok kolay ve çok zevklidir. Şimdiye kadar oynadığınız bütün oyunlardan daha çok eğlenerek ve severek oynayacağınız bir oyun oynamaya hazır olsun. Canınızın sıkıldığı her an bu oyunu oynamak zaman geçirme isteği olacaktır, ve bütün boş zamanlarınız da bu oyunu oynayacaksınız hatta bu oyunu oynayabilmek için kendinize boş zaman ayırmaya da çalışacaksınız.

Draw Army! oyununu çok pratik ve çok da kolay bir şekil de oynamak isterseniz eğer hemen oyunu ios cihazlarınıza yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz ve keyifli zamanlar da geçirebilirsiniz, oyunu ios cihazlarınızdan başka kullandığınız android cihazlarınıza da yükleyebilir ve keyifli zamanlar da geçirebilirsiniz.

Oyunun oynanışı çok kolay ve çok da keyif vericidir. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size ilk olarak oyunu öğretme amacı bir kaç şey gösteriyor, daha sonra her şeyi size bırakıyor. Oyun da size bir alan veriliyor bu alana kendi askerlerinizin nerede durması ve nereden saldırmasını istiyor iseniz size verilen alana çiziyorsunuz, daha sonra çizmiş olduğunuz yerden askerleriniz çıkıyor ve karşı rakibin askerlerini öldürerek rakibin kulesine ulaşmaya çalışıyor ve rakibin kulesine ulaştıktan sonra rakibin kulesini yıkmaya çalışıyor eğer karşı rakibin kulesini yıkmayı da başarırsa o oyunun kazananı siz oluyorsunuz, bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanıyorsunuz.

Oyunda ileri seviyelere geldikçe oyun daha da fazla zorlanmaktadır, ve birden fazla engeller de karşınıza çıkıyor oyunda zekice ve mantıklı bir şekil de düşünerek hareket etmeye başlayacaksınız, bu sayede oyunu çok daha iyi bir şekilde oynamaya başlayacaksınız. Şimdiden hepinize keyif dolu ve eğlenceli oyunlar dilerim.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: HOMA GAMES
  • Dosya Boyutu: 95MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 18, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence