Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Dr. Parking 4

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Dr. Parking 4 apk oyunu ile eğlenceli araba oyunu oynamaya ne dersiniz? gerçeğe çok yakın olan araba oyununu oynayarak size verilen görevleri kusursuz bir şekilde yaparak bütün kilitli olan bölümleri açmaya da hazır mısınız?


Dr. Parking 4 apk oyunu ile araba sürme oyununu dibine kadar yaşamaya ve çok eğlenceli araba oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunu oynaya bilmeniz için kullandığınız cihaza yüklemeniz yeterlidir. Bu oyun oyunu oynaya bilmeniz için siz den herhangi bir üyelik ve benzeri bir şey istememektedir oyunu oynayabilmeniz için kullandığınız cihaza yüklemeniz yeterlidir.

 

Oyunu kullandığınız cihaza yükledikten sonra karşınıza bir panel çıkacaktır bu panelden oyunun bütün özeliklerini kontrol edebilirsiniz. Oyundaki görevleri yaparak kazandığınız puan ve parayla oyunda olan arabaların kilitlerini açabilmek desiniz. Satın almak istediğiniz arabaları göre bilmek için giriş panelinde olan araba logosuna basarak satın almak istediğiniz arabaları göre bilir ve puan veya paranız yeter ise de satın alabilirsiniz. Ve ayarlar kısmına da ilk giriş panelinden gidebilirsiniz, ayarlar kısmından oyun sesini, gaz ve fren tuşlarının bir de direksiyonun yerini değişe bilirsiniz ve son olarak oyun da olan oyun efektlerin sesini kapatabilir veya açabilirsiniz.

 

Oyunun ilk seviyeleri çok kolaydır ve ilk beş bölümü çok kolaydır ilk bölümleri kolay olduğu için oyundan çıkıp oyuna oynamayıp, oyunu bırakmak gibi bir şeyler yapmayın, çünkü oyunun ileri ki seviyeleri çok eğlenceli ve çok da zorlaşmaktadır.

 

Oyunu oynaması çok kolay ve çok da eğlencelidir. Oyunda size verilen görevleri tamamlaya bilmeniz ve kusursuz bir şekilde görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyunda kullanma da olduğunuz aracı bir direksiyon ile kontrol etmektesiniz sağa ve sola istediğiniz yöne hareket ettirebilirsiniz, bir de oyundaki aracı ilerletebilmek için veya durdura bilmek için bir gaz tuşu ileri gidebilmeniz için, birde fren tuşu arabayı durdura bilmeniz için konulmuştur. İleri, geri, park, boş gibi seçenekleri de vites ile seçmek desiniz.

 

Eğer sizde bu şekil de gerçeğe yakın bir araba oyunu oynamak isterseniz hemen oyunu android ve ios cihazlarınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz ve eğlenceli zaman da geçirebilirsiniz.  


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: SUD Inc.
  • Dosya Boyutu: 39MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence