Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Dr. Driving 2

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Dr. Driving2 apk oyunu ile gerçeğe yakın bir araba oyunu oynamaya ve bir birinden farklı arabalara sahip olmaya ne dersiniz?


Dr. Driving2 apk oyunu ile araba sürmenin keyfini sonuna kadar yaşamaya ne dersiniz? Araba park etme ve düz yolda araba kullanma gibi birçok görevlerin olduğu bir oyundur.

 

Dr. Driving2 oyununu oynaya bilmek için kullanmakta olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oynaya bilmek için herhangi bir üyelik, kayıt ve benzeri işlemler yapmanıza gerek yoktur, oyunu yüklemeniz yeterlidir. Dr. Driving2 oyununu ister seniz android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz, ister seniz de ios cihazlarınıza yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Oyunu cihazınıza yükledikten sonra oyuna giriş yapabiliyorsunuz. Oyunu oynamak için oyuna giriş yaptığınız zaman çok güzel ve çok da güzel düşünülmüş bir oyun açılışı ile sizi karşılamaktadır. Bir emniyet kemeri vardır ve emniyet kemerini sürükleyerek yerini takmanızı istiyor eğer takmaz isemiz oyuna giriş yapamazsınız.

 

Oyunun ilk giriş kısmında şu özelikler bulunmaktadır; kariyer, araba laboratuarı, birinci yarışçı, turnuva, taksi, şampiyonluk gibi özelikler bulunmaktadır, zamanla oyunu oynaya, oynaya bütün kilitleri açabilmek desiniz.

 

Oyunun oynanışı çok kolay ve çok eğlencelidir, ilk başladığınız zaman kullandığınız, oyuna girdiğiniz cihazın sol kısmında bir direksiyon, sağ kısmında ise bir gaz ve fren vardır bir de sağ üst kısmında bir vites vardır her arabada olduğu gibi ileri, geri, park, boş gibi vites seçenekleri vardır.

 

Eğer sizde gerçekten, gerçeğe yakın bir araba oyunu oynamak isterseniz ve eğlenceli zaman geçirmek isterseniz, hemen kullandığınız cihazınıza oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: SUD Inc.
  • Dosya Boyutu: 48MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence