Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Dr. Driving

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Dr. Driving apk oyununu indirerek bir birinden farklı araçları kullanabilirsiniz ve bir birinden farklı görevleri de tamlayabilirsiz, bu görevleri tamamladıkça oyunda kilitli olan arabaların kilidini açarak hepsine sahip olabilirsiniz.

De. Driving apk oyunu ile hiç sıkılmadan eğlenceli vakitler geçirmeye bir birinden farklı araçlar kullanmaya ne dersiniz? Dr. Driving oyununu android ve ios cihazlarınıza çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve oynayabilirsiniz. Oyunu oynayabilmeniz için kullandığınız cihaza yüklemeniz yeterlidir, sizden herhangi bir üyelik veya kayıt istememektedir, oyunu yüklemeniz yeterkidir.Oyunun oynayışını anlatmak gerekirse, oyunun oynayışı çok zevkli ve çok eğlencelidir. Oyuna ilk başladığınız zaman çok düşük bir model araba ile başlamaktasınız, oyun içinde size verilen görevleri, işleri tamamladıkça para kazanmaktasınız, kazandığınız bu para ile oyunda bulunan arabaları satın alabiliyorsunuz. Oyunda bir birinden farklı görevler de vardır. Park görevi vardır bu park görevinde sizden istenen konuma kullandığınız arabayı götürüp park etmemiz gerekiyor. Başka görev ise düz şerite hiçbir şekilde sağa, sola veya u dönüşü gibi dönüşler almamanız gerekiyor, sadece belirlenen yere kadar kaza yapmadan gitmeniz gerekiyor. Bir başka görev ise drift atma görevidir, bu görevde ne kadar fazla drift arabilirseniz o kadar fazla puan almaktasınız.Oyun esnasında gerçek hayatta olan trafik kuralarına da uymanız gerekiyor, eğer bu kuralara uyarsanız ekstra puan veya para kazanmaktasınız, mesela sağ şerite veya sol şerite geçmek istediğiniz zaman sinyal yakarak geçer iseniz ekstra para kazanmaktasınız. Eğer sizde bütün kuralara uyarak oyunu oynarsanız görev tamamlama puanından hariç, uyduğunuz trafik kuralarından da puan kazanırsınız. Sizde bu şeki kuralara uygun öğretici bir oyunun oynamak isterseniz kullandığınız cihaza oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: SUD Inc.
  • Dosya Boyutu: 28MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence