Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Domino

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Dominoes apk oyunu ile deli dolu ir eğlence oyunu oynamaya ne dersiniz? Domino oyununu oynayarak hem matematiğinizi geliştirebilirsiniz, hem de sıkıldığınız amanlar eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


Dominoes apk oyunu ile deli dolu bir eğlence oyunu oynamaya ne dersiniz? Domino oyununu oynayarak hem matematiğinizi geliştirebilirsiniz, hem de sıkıldığınız amanlar eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

 

Bu oyunu oynaya bilmeniz için kullandığınız cihaza yüklemeniz yeterlidir. Oyun siz den her hangi bir üyelik ve kayır gibi bir işlem istememektedir, oyunu cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Domino oyununun oynanışı da çok koladır, tabi eğer ilk kez oynayacak iseniz biraz zorlanabilirsiniz, ama birkaç kez oynadıktan sonra oyuna çok kolay bir şekil de alışmış olacaksınız ve çok fazla oynamaya başlayacaksınız oyun çok zevkli olduğu kadar da çok da eğlencelidir beli bir zaman sonra kendinizi oyuna kaptırmaya başlayacaksınız.

 

Domino oyununun en çok sevilen ve en çok beğenilen bir özeliği vardır. Oyunu çevrim dışı olarak da oyna biliyorsunuz. Nere de olursanız olun, ne zaman oynamak isterseniz isteyin oyunu cihazınıza yükledikten sonra hiçbir engel karşınıza çıkmamaktadır.

 

Domino oyunu çok kolay bir oyundur tek yapanız gereken kural size gelen taşta elinizde olan taşın aynısını atmanız. Mesela; karşı oyuncu üç ve dört attı, sizin de üç veya dört atmanız gerekiyor. Oyun başlamadan önce taşlar bir güzel karıştırılır, sonra bütün taşlar ters çevrilir ve her oyuncuya yedişer yedişer dağıtılır. Daha sonra kimin elin de en büyük sayılı taş varsa o başlar. Atılan taşın aynısını atmanız gerekiyor, eğer eliniz de aynı taş yok ise fazla olan taşlardan çekmeniz gerekiyor, size lazım olan taş çıkana kadar, eğer taş çıkmıyor ise oyun sırayla devam etmektesiniz. Oyun bu şekil de ilerlemektedir.

 

Eğer siz de bu şekil de eğlenceli ve bilginizi kullana bileceğiniz bir oyun oynamak isterseniz,oyunu kullandığınız android ve ios cihazlarınıza hemen oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Loop Games
  • Dosya Boyutu: 117MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence