Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

DManager

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

DManager apk uygulaması ile istediğiniz video, film, şarkı gibi şeyleri internetli bir ortamda bir kez indirerek, daha sonra istediğiniz yerde, istediğiniz zaman internetsiz bir şekilde kullanmaya ne dersiniz?

DManager apk uygulaması ile istediğiniz diziyi, şarkıyı, filimi, eğlence videosunu ücretsiz bir şekilde dinlemeye veya izlemeye hazır mısınız?

 

DManager uygulamasını ister seniz android ve ios cihazlarınıza yükleyebilir çok hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı çok, çok kalay ve basittir, kullanmış olduğunuz cihaza yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz, uygulamayı yükledikten sonra uygulamaya giriş yapabilmeniz için herhangi bir üyelik, kayıt yapmanıza gerek yoktur, direk uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

DManager  uygulaması nasıl kullanılır: uygulamaya giriş yaptığınız zaman dört seçeneğin olduğu bir panelde uygulama açılacaktır. Bu panelde olan dört uygulama şunlardır; help, youtube, facebook ve son olarak twitter vardır. Bu panelde sizin sürekli olarak kullanacağınız seçenek ise youtubedir, youtube tuşuna basarak istediğiniz şarkıyı, izlemek istediğiniz diziyi veya şarkıyı arama çubuğuna girerek aratmanız gerekiyor. Daha sonra uygulamaya yüklemek istediğiniz video, şarkı veya diziyi seçerek download tuşuna basmanız gerekiyor, daha sonra şarkı downloads kısmını kaydolmaktadır, dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman yüklediğiniz videoyu, şarkıyı, filmi ve diziyi internetsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

 

Uygulamaya yüklemiş olduğunuz video, şarkı, film ve diziyi dinlemekten veya izlemekten sıkıldıysanız istediğiniz zaman uygulamadan şarkı, video ve diziyi sile bilirsiniz. Eğer sildiğiniz şarkı, video gibi şeyleri tekrar izleyip ve dinlemek istiyorsanız, tekrardan yükleyebiliyorsunuz ve tekrar dilediğiniz kadar dinleyebilir ve izleye bilirsiniz. Eğer sizde internetiniz gitmeden saatlerce veya günlerce şarkı dinlemek, film veya dizi izlemek istiyorsanız hemen uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Finans
  • Platform: Android
  • Yayıncı: SMARTERP
  • Dosya Boyutu: 42MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence