Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Discord

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Discord APK sınır tanımayan özellikleri ile tanışmaya, hazır mısınız? Discord uygulaması bize birden fazla sunmuş olduğu özellikler günümüz teknolojisi açısından, diğer uygulamaları adeta geresinde bırakarak, kendisini net bir şekilde göstermektedir.

Discord APK sınır tanımayan özellikleri ile tanışmaya, hazır mısınız? Discord uygulaması bize birden fazla sunmuş olduğu özellikler günümüz teknolojisi açısından, diğer uygulamaları adeta geresinde bırakarak, kendisini net bir şekilde göstermektedir. Diğer, iletişim programlarına nazaran her zaman stabil ve bir den fazla konumlu olan, sunucularıdır. Dilediğiniz ülkeden sunuculara erişerek, kesintisiniz iletişim keyfini yaşayabilirsiniz. Discord İndir apk seçeneğini geçtiğimize göre, uygulama üzerinde bulunan en önemli ve popüler olan özellik, sunuculardır. Bu sunucular arasında dilerseniz veya popüler olan sunuculara katılarak, yeni insanlar ile tanışabilirsiniz.

Discord APK indir hem mobil hem de bilgisayar versiyonları ile kesintisiniz iletişimi her yerde sunuyordur. Dilerseniz arkadaşlarınız ile birlikte grup konferanslar kurarak, sesli bir şekilde veya görüntülü bir şekilde konuşabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile zevkli dakikalara geçirerek kesintisiniz bir şekilde, iletişim kurarak yapmış olduğunuz işlerde veya oynadığınız oyunlarda daha da verim anları yakalayınız. Discord sunucularınızı istediğiniz özelleştiriniz. Dilerseniz, sunucunuzun girişine bir fotoğraf koyabilir veya sunucu içerisinde bulunan bölümlerde sesli konuşma ve yazışarak konuşma odaları yaratabilirsiniz. Yaratmış olduğunuz odaları, istediğiniz isim, limit ve kurallar ile özgünleştirip diğer insanlar ile paylaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: İletişim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Discord Inc.
  • Dosya Boyutu: 77M
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence