Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Dig Dunk

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Dig Dunk apk oyunu ile çok iyi ve çok güzel bir oyun oynamaya hazır mısınız? Oyunu hemen kullandığınız cihazınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynamaya başlayın.

Dig Dunk apk oyunu ile çok iyi ve çok güzel bir oyun oynamaya hazır mısınız? Oyunu hemen kullandığınız cihazınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynamaya başlayın.

Dig Dunk oyununu oynamak için oyunu kullandığınız cihazınıza yükleyin. Oyunun çok çok sevilen ve çok da sevilmesine sebeb olan bir özelik vardır bu özelik ise şudur; Dig Dunk oyununu kullandığınız cihazınıza yükledikten sonra oyunu internetsiz yani çevrim dışı olarak oynayabilirsiniz. Nerde olursanız olun ve ne zaman isterseniz isteyin oyunu kullandığınız cihazınıza yüklemeniz yeterlidir, açıp dilediğiniz kadar dilediğiniz zaman oyunu oynayız.

Dig Dunk oyununu kullandığınız android cihazlarınıza da yükleyebilir ve dilediğiniz zaman çok kolay bir şekil de oyunu oynayabilirsiniz, eğer ister seniz de oyunu hızlı bir şekil de ios cihazlarınıza da yükleyebilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar oyunu oynayabilirsiniz.

Dig Dunk oyununun oynanışı da çok çok kolaydır. Oyun da sabit bir basket bol potası vardır, ve size de bir basket bol topu veriliyor. Sizin yapanız gereken tek şey basket bol topunu basket bol potasına bütün yıldızları toplayarak ulaşmak. Peki basket bol potasına nasıl mı ulaşacaksınız hemen söylüyorum. Oyun bir kumun içinde oynamaktadır ve siz de bu kumu kazarak basket bol topunu basket bol potasına ulaştırıyorsunuz, bu kum da nereyi kazar iseniz top o tarafa doğru yol almaktadır. Oyun bu şekil devam ediyor, siz de hemen indirin be oyunu oynayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Funzilla
  • Dosya Boyutu: 128MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 08, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence