Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Dancing Road: Color Ball Run!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Ancing Road: Color Ball Run apk oyununu ile bol keyifli ve eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz? sahip olduğunuz renk de ki topları toplayın ve oyunun en iyisi siz olun.


Ancing Road: Color Ball Run apk oyununu oynaya bilmeniz için kullandığınız cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Oyunu oynaya bilmeniz için kullandığınız cihaz sizden her hangi bir üyelik ve benzeri bir işlem istememektedir, oyunu cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Bu oyun çok aşırı zevkli bir oyundur, canınızın sıkıldığı zaman direk açıp oynayabileceğiniz bir oyundur. Bu oyunun en çok beğenilen ve en çok da sevilen bir özeliği zardır bu özellik ise şudur; oyunu çevrim dışı olarak da kullana biliyorsunuz. Nerede olursanız olun, ne zaman isterseniz isteyin oyunu cihazınıza yükledik den sonra çevrim dışı olarak oynayabilirsiniz, hiçbir kısıtlama da olamadan eğlence dolu zamanlar geçirebilirsiniz.

 

Bu oyunu çok daha hızlı bir şekil de oynamaya başlama istiyorsanız kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza hızlı bir şekil de indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu çok çok hızlı bir şekil de yükleyebilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Bu sayede oyunu çok daha hızlı bir şekil de oynamaya başlamış olursunuz.

 

Oyun beli bir zaman sonra size adeta bağımlılık yapmaktadır. Moralinizin bozuk olduğu zamanlar, günler ve canınızın sıkıldığı zaman ve günler de bolca oynayacağınız bir oyun olacaktır. Peki nereden biliyorsun oyunu bu kadar beğeneceğimizi diye soracak olursanız şu cevabı sizlere verebilirim; bu oyunu çok uzun zamanadır ben de oynuyorum ve bu oyunu oynarken de çok zevk alarak oynuyorum ve çok da eğlenerek oynuyorum. Oyunu oynamaya başladığım da zamanın nasıl geçtiğini hiç fark etmiyorum ve çok eğlenceli zaman geçiriyorum. Bu oyunu cihazınıza ilk yüklediğiniz zaman oyun size bir mesaj göndermektedir o mesaj ise şöyledir; Ancing Road: Color Ball Run oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj göndermektedir. Siz de mesaja izin ver diye yanıt verebilirsiniz veya izin verme diye yanıt verebilirsiniz. Daha sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Oyunu oynamaya başladığınız zaman size renkli bir top verilmektedir, bu tola aynı renge sahip olduğunuz topları toplamanız gerekiyor. Oyunun bütün amacı budur, size bir renkli top veriliyor ve sizden de o renkle aynı olan topların toplanması istiyor. Oyun da farklı renkler de toplar vardır, sakın o farklı olan toplarının üstüne gitmeyin. Eğer sizin topunuz dan farklı bir rengi toplar iseniz o oyunu kaybetmek desiniz, oyun baştan başlamak dadır.

 

 

Eğer siz de bu şekil de eğlence dolu bir oyun oynamak isterseniz kullandığınız cihaza oyunu indirerek hemen oynamaya başlayabilir ve eğlence dolu zamanlar da geçirebilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: AMANOTES PTE LTD
  • Dosya Boyutu: 271MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence