Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Dama Online - Türk Daması

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Dama Online - Türk Daması apk oyuu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Dama Online - Türk Daması oyununu hemen kullandığınız cihazınıza indirin ve eğlence dolu zamanlar geçirin.

Dama Online - Türk Daması apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Dama Online - Türk Daması oyununu hemen kullandığınız cihazınıza indirin ve eğlence dolu zamanlar geçirin.

Dama Online - Türk Daması oyununu oynaya bilmemiz için kullandığınız cihazınıza hemen indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj, bir bildirim gönderiyor bu mesaj, bildirim de şöyledir; Dama Online - Türk Daması oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj geliyor. siz de bu mesaja isterseniz izin ver seçeneğini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de izin verme seçeneğini seçerek de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu oyunu çok daha fazla hızlı bir şekil de oynamak isterseniz de oyunu çok hızlı bir şekil de kullandığınız ios cihazlarınıza yükleyerek çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza da oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Ve çok fazla eğlenceli zamanlar da geçirecek sinizdir.

Dama Online - Türk Daması oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun direk sizi oyuna yönlendirmektedir, oyun siz den her hangi bir üyelik ve benzeri bir işlem istememektedir. Oyun çok aşırı zevkli ve eğlenceli bir oyundur, Oyun da her iki takımın da on altı adet oyun taşı vardır, ve bu oyun taşlarını da sırayla birer kez hareket ettire bilmektedir. Oyunun amacı karşı rakibin bütün taşlarını yok etmek, hepsini oyun dışı bırakmak peki bunu nasıl mı yapacaksınız hemen anlatıyorum; oyun da her kez bir taş oynata biliyor ve o taşı da ileri, sağ ve son olarak sol taraflara ilerletebiliyor. Karşı rakibinizin taşlarını nasıl oyun dışı bıraka bilirsiniz, rakibinizin taşı sizin taşınızın önünde veya yanında ise o taşa hamle de buluna biliyorsunuz ama tek bir kural var, hamle de bulunacağınız taşın arkası veya yanı boş olmalı, önünüzdeki taşı aldıktan sonra o taşın olduğu yerden geçerek taşın arkasındaki alana taşınızı bırakmanız gerekiyor. Oyun bu şekil de ilerlemektedir.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: GamoVation
  • Dosya Boyutu: 40MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 24, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence