Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Cut the Rope

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Cut the rope apk oyunu ile bütün seviyeleri açıp oyundaki karakterine bütün şekerleri vermeye ne dersin?


Cut the Rope apk oyununu indirerek oyundaki hayvanınızı ve ya oynadığınız karakteri besleyerek bütün seviyeleri aşmaya hazır mısınız?

 

Cut the rope oyununu oynaya bilmeniz için çok kolay ve çok hızlı bir şekilde hem android hem de ios cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. Oyunun temel amacı size bir hayvan veya bir oyun karakteri vermektedir ve oyunun belirli yerlerinde şeker vardır, bu şekerler bir ip ile oyunun belirli yerlerinde asılı durmaktadır. Sizin yapmanız gereken şey ise bu ipe sırayla keserek oyundaki hayvanınıza şekeri yedirtmen'iz gerekiyor. Oyunda birde yıldız toplama özeliği vardır oyunda toplam üç yıldız toplamanız gerekiyor, üç yıldızı toplamadan da seviye atlayabilirsiniz, ama düşük puan alırsınız geçtiğiniz seviyeden.

 

Oyunda olan şeker birkaç faklı yerlerden ip ile bağlıdır bu ipleri sırasıyla mantıklı bir şekilde keser iseniz yani yıldızların olduğu yerlere şekerin ulaşa bileceği şekilde keser iseniz daha çok daha kolay bir şekilde yıldızları toplayabilirsiniz. Bir de uçan balonlar vardır, şekere bağlı olan ipi kestiğiniz zaman şeker o uçan balonun içine girmektedir ve şekeriniz de uçmaya başlıyor şekeri o uçan balonun içinden kurtarmak istediğiniz zaman uçan balonun üstüne dokunarak balonu patlata bilir ve şekeri kurtara bilirsiniz.

 

Eğer sizde sıkılmaktan kurtulmak istiyor sanız hemen kullandığınız cihaza oyunu indirerek oynamaya ve kullanmaya başlayabilirsiniz keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.  


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: ZeptoLab
  • Dosya Boyutu: 211MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence