Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Cube Surfer!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Cube Surfer! apk oyunu ile karşınıza çıkan blokları toplayarak ve bütün engelleri en az zarar ile geçerek bölüm sonu en fazla elması topla ve oyunun en iyi sen ol.


Cube Surfer! Apk oyunu ile bütün blokları toplayarak oyunun en yüksek puanını almaya ve en üst seviye de olan elmasların hepsini toplamaya hazır mısın?

 

Cube Surfer oyununu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir bildirim, mesaj göndermektedir o mesaj ise şöyledir; Cube Surfer oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gelmektedir. Siz de bu mesaja ister seniz izin ver diye yanıt verebilirsiniz, ister seniz de izin verme seçeneği ile cevap verebilirsiniz.

 

Cube Surfer oyununu kullanmak da olduğunuz android cihazınıza yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz, ister siniz de ios cihazlarınıza yükleyerek oyunu oynamaya başlaya bilirsiniz. Oyunun oynayışı çok zevklidir ve oynaması da hiç zor bir oyun değildir çok kolay bir oyundur. Eğer oyunu ilk kez oynayacak iseniz çok az zorlanabilirsiniz ama birkaç kez oynadıktan sonra oyunu tamamen çözecek sinizdir.

 

Oyunu sizlere anlatmam gerekir ise de şunları söyleye bilirim; oyunu oynamaya başladığınız zaman çok hızlı bir şekil de oyuna girişi sağlayabilirsiniz. Oyun da size bir karakter veriliyor, o karakter ile oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Oyunun amacı karşınıza çıkan bütün blokların üstüne giderek o blokları kendi altınıza almanız gerekiyor. İlk başlangıçta oyun size bir blok veriyor ve daha sonra oyunun da belirli yerler de blok koyuyor ve sizin de o blokları toplamanızı istiyor.

 

Eğer o blokları toplamaz iseniz karşınıza çıkan engellere çarparak oyunu kaybetmiş olursunuz ve hiçbir şey toplayamadan hiçbir elmas alamadan oyunu kaybetmiş olursunuz. Oyun da bazı yerlerinde bir birinden farklı engeller, parkurlar vardır sizin bu engellerden ve parkurlardan en az zarar ile geçmeniz gerekiyor.

 

Eğer bütün engelleri çok az bir hasar ile geçer iseniz daha fazla elmas toplamaya hak kazanıyorsunuz. Altınıza aldığınız bloklar fazladan kaldı ise birçok elmasın olduğu en üst seviyede olan elmasları toplama şansınız daha çok artmaktadır. Bu şekilde oyun devam etmektedir.

 

 

Eğer boş zamanlarınız da eğlenmek istiyorsanız bu oyunu hemen tabletinize veya telefonunuza indirerek oynamaya başlaya bilirsiniz ve keyifli eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: VOODOO
  • Dosya Boyutu: 345MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence