Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Crowd Control

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Crowd control apk indir oyununu oynayarak bütün rakiplerinizi yok ederek oyun birincisi olmaya ne dersiniz.

Crowd control apk indir oyununu oynayarak bütün rakiplerinizi eleyerek oyununun birincisi olmaya hazırmısınız.

Crowd control oyununu hem android hem de ios cihazlarınıza yükleyebilirsiniz ve oynaya bilirsiniz. Oyunun oynayışı çok kolay ve çok zevklidir. Oyunu oynayacağınız cihaza yükledikten sonra sizden herhangibir üyelik gibi bir şey istememektedir. Bu oyunda her kulanıcının, her oyuncunun kendine ait bir rengi vardır, sizin renginiz ise mavidir. Oyuna başlamdan önce kendi kulanıcı adınızı istediğiniz gibi değiştire bilirsiniz, bu sayede oyundaki sıranızıda göre bilirsiniz.

Oyuna başladığınız zaman beş askerle başlamaktasınız, oyunun belirli yerlerinde olan evlerin üzerinde üç saniye bekleyerek o evi kendi renginize çevirmektesiniz, oyunda bulunan bütün evleri bu şekilde kendi renginize çevire bilirsiniz ama sizinle birlikte rakiplerinizde oyunda olan evleri kendi rengine çevirmektedir. Bu evleri kendi rengine çevirmeis demek kendi askerlerinden bir kişi daha olamaı demektir, ne kadar fazla evi kendi renginize çevirir iseniz o kadar fazla askerinizin olması demektir. Oyunda max asker sayısına ulaştığınız zaman diğer oyuuncuların üstüne giderek onları oyun dışı brakmanız gerekiyor ama bu hamlede sizinde asker sayınız azalmaktadır. Eğer sizde bu şekilde eğlenerek zaman geçirmek istiyorsanız oyunu cihazınıza indirek oynaya bilir ve zaman geçire bilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: VOODOO
  • Dosya Boyutu: 168MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence