Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Crowd City

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Crows City apk oyunu il529e eğlence dolu ve heyecan dolu bir savaş oyununa ne dersiniz? oyunu hemen kullandığınız cihazınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynayın.

Crows City apk oyunu ile eğlence dolu ve heyecan dolu bir savaş oyununa ne dersiniz? oyunu hemen kullandığınız cihazınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynayın. Oyuna oynaya bilmeni için kullanmak da olduğunuz cihazınıza indirmeniz yeterlidir, oyun sizden her hangi bir kayıt ve üyelik gibi bir işlem istememektedir, oyunu indirmeniz oynamanız için yeterlidir. Crows City oyunun çok fazla beğenilen ve oyunun çok daha fazla onanmasına sebep olan bir özelik vardır. o özellik ise oyunu çevrim dışı olarak yani internetsiz bir şekil de oynayabilirsiniz.


Crows City oyununu çok daha fazla hızlı bir şekil de oynamak isterseniz oyunu kullandığınız android cihazlarınıza indirerek çok daha hızlı bir şekil de oynayabilirsiniz, eğer isterseniz de çok hızlı bir şekil de oyunu kullandığınız ios cihazlarınıza da indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Genel de oyunu oynamaya başlayan kişiler oyunun ilk seviyelerine bakarak ön yargı ile oyuna yaklaşarak oyunu oynamaya bırakıyor hatta oyunu direk siliyor, ama siz sakın böyle bir hatta bulunmayın. Eğer nedenini soracak olursanız hemen size şunu söyleye bilirim; çoğu oyunun ilk bir kaç seviyesi kolay ve biraz da sıkıcı olur bunun sebebi ise oyun sahibi yani oyun kendisini size alıştırıyor, gelecek seviyelerde çok fazla zorluk çekmemeniz için ilk seviyeleri bölümleri biraz kolay yapmaktadır.

Crows City oyununu oynamaya başladığınız zaman direk oyun başlangıç ekranına da oyuna başlamaktasınız, bu oyunun başlangıç ekranından oyunla ilgili bütün işlemlerini yapabiliyorsunuz, Oyuna başlamadan önce de kendinize bir kullanıcı adı seçiyorsunuz veya kendi adınızı da yazabilirsiniz. Bunun sebebi ise oyunda ki sıranızı karakterlerinizin nerde olduğunu görebilmeniz için yapmaktasınız. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir karakter veriyor ve bu karakter ile oyun almanın da olan diğer karakterleri kendi takımınıza almanız gerekiyor.

Kendi takımınıza aldığınız diğer renksiz karakterleri toplayarak oyunun en iyisi ve en güçlüsü olmaya çalışacaksınız ve olacaksınız. oyun da oynadığınız karakterin bir rengi vardır ve sizin gibi bir çok renkte rakipleriniz de vardır, sizin oyundaki renginiz ise mavidir oyun alanında hiç bir renge sahip olmayan karakterler vardır o karakterlerin üzerine giderek kendi renginize alabilirsiniz.


eğer siz de bu şekil de eğlenceli ve zevkli bir savaş oyunu oynamak isterseniz hemen oyunu kullandığınız cihazınıza indirin ve oynamaya başlayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: VOODOO
  • Dosya Boyutu: 529MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 25, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence