Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Criminal Case

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Criminal Case apk oyunu ile bütün ipuçlarını arayarak ve o ipuçlarıyla araştırmalar yaparak bütün suçluları bulup cezalandırmaya ne dersin?


Criminal Case apk oyunu ile bütün izleri takip ederek şehirdeki bütün katilleri adalete teslim etmeye hazır mısın?

 

Çok uzun zamanlardan beri olan bu oyun farklı, farkı güncellemeler alarak bu zamana gelmiştir. Bu oyunu hem android hem de ios cihazlarınıza yükleyerek oynayabilirsiniz, oyunu cihazınıza yükledikten sonra sizden bir kayıt isteyecektir. Bu kayıt da şunları istemektedir; facebook veya cihazınız iphone ise apele şifreniz ile oyuna giriş yapabilirsiniz, eğer isterseniz de direk oyunu oynayabilirsiniz hiçbir kayıt yapmadan.

 

Oyuna giriş yaptığınız zaman direk size bir görev vermektedir mesela; genç bir kadın kasabanın girişinde ölü bulundu. İpucu bulmak için suç mahallini araştırman gerekiyor. Gibi görevler verilecektir size bu oyunda. Daha sonra ipuçları armaya gidiyorsunuz orada sizden bazı şeyler istemektedir örneğin bir araziye gidiyorsunuz ve çok karışık bir arazı her şeyin olduğu bir araziye gidiyorsunuz, orada sizden mesela bıçak, gazete, eldiven, masa, testere gibi bir sürü şey bulmanız istiyor. Tabi bunları bulmak çok da kolay değil koskocaman bir arazı bazen sizden bir sigara izmariti bile bulmanızı isteye biliyor, bulmanız çok zor oluyor ama oyun bunun içinde bir kolaylık sağlamıştır oda yardım tuşudur, ekranın sağ altında olan tuştur toplam size dört adet yardım vermektedir.

 

Eğer sizde bu şekil bütün delileri bularak bütün delileri toplayarak suçluları bulup cezasını vermek istiyorsanız hemen oyunu indirerek oynamaya ve suçluları bulmaya başlaya bilirsiniz.  


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Pretty Simple
  • Dosya Boyutu: 129MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence