Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Color Roll 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Color Roll 3D apk oyununu hemen oynamaya başlayarak sizden istenen resmin aynısını yaparak oyunun en iyisi olmaya hazır mısınız?

Color Roll 3D apk oyununu hemen ouna eğlence dolu zaman geçir. Bu ohunu oynayarak kendinizi daha dikkatli ve daha titiz his edeceksiniz.

Oyunu hemen kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza indirin be oyunu dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman oynamaya başlayın, eğer diler seniz de oyunu kullandığınız ios cihazlarınıza da indire bilir dilediğiniz kadar oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderiyor gelen mesaj da size şu bilgiyi vermektedir; Color Roll 3D oyunu size bildirim göndermek istiyor. Bu mesajı size göndermektedir, siz de bu mesaja izin ver seçenğini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de izin verme seçeneğini de seçerek oyunu oynamaya başalayabilirsiniz.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir görsel veriyor bu görselde de sizin yapmanız gereken resmi size gösteriyor, renkli renkli kağıtlar oluyor bu renkli kağıtları da sırayla sizden istenen resmidekinin aynısını yapamaya çalışacaksınız. Bu şekilde oyun devam ediyor ve bütün bölümleri açıyorsunuz. Siz de hemen oyunu indirin be oyunun en iyisi siz olun.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Good Job Games
  • Dosya Boyutu: 317MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 16, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence