Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Color Hole 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Color Hole 3D apk oyunu ile size verilen kara delik ile bütün blokları toplamaya ne dersiniz? ama karşınıza çıkan engellere dikkat ederek oynayın çünkü engellere çarpar iseniz oyun baştan başlamaktadır.


Color Hole apk oyunu ile eğlenceli bir oyuna ne dersiniz? Yönettiğiniz kara delik ile oyun alanında da bulunan bütün nesneleri kara deliğe toplayın.

 

Color Hole oyununu çok hızlı bir şekil de oynamak istiyorsanız kullanmak da olduğunuz ios cihazınıza oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de kullandığınız android cihazlarınıza da hızlı bir şekil de oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun çok fazla eğlenceli bir oyundur da oynamaya başladığınız zaman çıkmanız biraz zor oluyor, biraz daha zaman geçirme isteği oyundan ayırmıyor sizi.

 

Oyunun çok aşırı derece de beğenilen bir özeliği zardır ve çok da iyi bir özelik olduğunu düşünüyorum. Oyunu istediğiniz yer de istediğiniz zaman açıp oynayabilirsiniz çevrim içi olup olmadığınız fark etmiyor. Sadece oyunu kullandığınız cihaza yüklemeniz yeterlidir.

 

Oyunda sadece bir kara delik vardır ve bu kara deliği de siz istediğiniz yön de hareket ettire biliyorsunuz. Oyun da sizden sadece oyun için de olan blokları toplamanızı istemektedir. Bütün blokları topladıktan sonra bir sonraki bölümlere geçebiliyorsunuz. Ama oyunun bazı yerlerin de olan engeller de vardır, eğer kara delik ile o engellere çarpar iseniz oyun baştan başlar ve diğer bölümlere geçmeniz çok zaman alır. Oyun bu şekil de devam etmektedir

 

Eğer bu şekil de eğlenceli, keyifli, zaman geçire bilecek bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz, şimdiden eğlenceli ve bol keyifli oyunlar dilerim.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Good Job Games
  • Dosya Boyutu: 172MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence