Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Color by Number

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Color By Number apk oyununu oynayarak bütün sayıların ait olduğu renkleri bulun ve oyunun en iyisi siz olun. Color By Number Oyununu oynayarak eğlence dolu zaman geçirmeye hazır mısınız?

Color By Number apk oyununu oynayarak bütün sayıların ait olduğu renkleri bulun ve oyunun en iyisi siz olun. Color By Number Oyununu oynayarak eğlence dolu zaman geçirmeye hazır mısınız?

Color By Number oyunu oynamaya başardığınız zama oyun size bir bildirim yani bir mesaj gönderiyor, ve o mesaja şöyle gelmektedir; Color By Number oyunu size bildirim göndermem istiyor. Böyle bir mesaj geliyor size ve siz de bu mesaja iki farklı seçenek ile cevap verebiliyorsunuz bu seçeneklerden biri de şöyledir; Color By Number oyununun bildirim göndermesine izin ver ilk seçenek budur, bir diğer ve sonuncu seçenek işe şöyledir; Color By Number oyununun bildirim göndermesine izin verme seçenekleridir. Bu iki seçenekler size bu şekil de sunuluyor tabi siz istediğiniz bir cevabı seçerek oyunu oynamaya başlıyorsunuz.

Color By Number oyununun oynanışı da şöyledir; oyun da size bazı resimler, tablolar, aksesuarlar gibi içsinler veriliyor ve bu nesnelerin hepsi de renksiz bir şekildedir. Size bu nesnelerin üzerin de sayılar yazılı olarak sunuluyor ve bu sayılarla birlikte size renkli renkli boyalar da sunuluyor, sizin yapamanız gereken şey işe şudur; oyunda nesnelerin üstündeki sayı ile size verilen renkli boyaların üstündeki sayılar ile boyamaktır. Oyun bu şekil de ilerliyor ve çok fazla da eğlendiriyor, ben sizin yeriniz de olsam hemen oyunu indiri ve sıkılıncaya kadar oynamaya başalardım, ama zaten ben de çoktan başladığım için gayet güzel vakit geçiriyorum. Şimdiden sizlere bol eğlenceli ve keyifli oyunlar dilerim.

Bu oyunu çok hızlı ve çok kolay bir şekil de oynamak isterseniz eğer oyunu çok hızlı ve çok kolay bir şekil de kullandığınız ios ve android cihazlarınıza yükleyebilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. 
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Creative APPS
  • Dosya Boyutu: 110MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 08, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence