Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Color Bump 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Color Bump 3D apk oyununu kullandığın cihaza indir ve dilediğin zaman, dilediğin yerde oyunu oynamaya başala.

Color Bump 3D apk oyununu oynamaya başla bütün sıkıntılarından kurtul. Oyunu kullandığın cihaza indirerek oynamaya başlayabilirsin.

Oyunu şu anda kullandığın android cihazına indir ve oyunu çok hızlı bir şekil de oynamaya başlaya aynı zamanda da oyuna çok kolay bir şekil de giriş sağlaya bilir ve çok kolay bir şekil de çıkış da sağlayabilirsiniz, aynı zama da eğer ister seniz oyunu kullandığınız ios cihazlarınıza da yükleyebilir dilediğiniz zaman oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. 

Oyunun oynanışı da çok çok kolaydır. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun nerde ne yapacağınızı gayet açık ve net bir şekil de size göstermektedir, siz de oyunun size gösterdiği kuralara göre oyunu oynamaya başlayacaksınız. Oyun da size ait bir top vardır siz bu topu istediğiniz yön de hareket ettire biliyorsunuz ve bu topla da oyum da karşınıza çıkan bütün engelleri aşacak ve oyunun bitiş noksanına ulaşmaya çalışacaksınız, bu şekil de oyunu oynayacak ve oyunun en iyisi siz olacaksınız. 

Eğer siz de böyle eğlence dolu bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu kullandığınız cihazlara indirerek oyunu oynamaya başalyabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Good Job Games
  • Dosya Boyutu: 126MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 16, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence