Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Coin Rush!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Coin Rush! apk oyunu ile eğlence oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynamaya başlayın.

Coin Rush! apk oyunu ile eğlence oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynamaya başlayın.

Coin Rush! oyununu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderiyor ve o mesaj da şöyledir; Coin Rush! oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj geliyor. Siz de bu mesaja isterseniz izin ver seçeneğini seçerek oyununu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de izin verme seçeneğini de seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Coin Rush! oyununu çok çok hızlı ve çok da olay bir şekil de oynamak isterseniz eğer oyunu çok hızlı bir şekil de kullandığınız android cihazlarınıza indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da oyunu indirerek çok kola ve çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Coin Rush! oyununun oynanışı çok koladır ve çok da zevklidir, bu oyunun çok sevilen ve sevilmesine de sebep olan bir özellik vardır, o özellik ise şudur; bu oyunu dilediğiniz yer de dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Oyunu çevrim dışı yani internetsiz bir şekil de oynaya biliyorsunuz, ne zaman nerde isterseniz isteyin oyunu oynayabilirsiniz tek yapanız gereken şey oyunu kullandığınız cihazınıza ios veya android den indirmeniz, bütün bu oyunu oynamanıza yeterlidir.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun siz bir demir para veriyor ve bu demir para ile oyun başlangıcından oyun sonuna varmanızı istiyor, tabi oyun başlangıcından oyun sonuna varmak o kadar da kolay değildir, karşınıza bir çok engeller çıkıyor, çok dikkatli bir şekil de oyun sonuna ulaştırmanız gerekiyor. Oyun da sürekli olarak ilerleyen parayı hiç bir engelle takılmadan oyun sonuna ulaştırabilirseniz, o madeni para bir kumbaraya giriyor ama sadece o para değil, oyun başlangıç noktasından oyun sonuna kadar karşınıza başka madeni paralar da çıkıyor o paraları alarak da daha fazla puan ödül kazanabilirsiniz. Oyun bu şekil de ilerlemektedir eğer siz de eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu indirin ve oyunu oynamaya başlayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Crazy Labs by TabTale
  • Dosya Boyutu: 153MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 29, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence