Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Clean Up 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Clean Up 3D apk oyunu ile önünüze çıkan bütün eşyaları, ürünleri size verilen makinanın içine alarak oyunun en büyüğü, oyunun en iyisi olmaya ne dersiniz?

Clean Up 3D apk oyunu ile önünüze çıkan bütün eşyaları, ürünleri size verilen makinanın içine alarak oyunun en büyüğü, oyunun en iyisi olmaya ne dersiniz?

Clean Up 3D oyununun oynanışı çok kolay ve çok da eğlencelidir. Oyunu onamaya başladığınız zaman oyun sizden her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem istememektedir, oyunu sadece kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yüklemeniz yeterlidir ve oyunun çok aşırı derecede sevile ve oyunun da çok fazla oynanmasına sebep olan bir özellik vardır bu özellik ise şudur; Clean Up 3D oyununu nere de olursanız olun ve ne zaman isterseniz isteyin oyunu açıp internetiz bir şekil de yani çevrim dışı olarak oynaya bilirsiniz.

Clean Up 3D oyunun da size bir süpürge makinası veriliyor ve bu süpürge makinası ile karşınıza çıkan bütün her şeyi makinanın içine çekebiliyorsunuz, oyuna ilk başladığınız zaman makinanız çok çok küçük oluyor ve bu yüzden de sadece küçük olan şeyleri makinanın içine çekebiliyorsunuz, ama küçük olan eşyaları çekerek makinanızı büyütüyorsunuz ne kadar fazla büyürse o kadar büyük ürünleri makinanın içine çekebiliyorsunuz. İlk olarak ev eşyaları ile başlıyorsunuz, daha sonra karşınıza çıkan her şeyi makinanın içine alabiliyorsunuz.

Oyunu çok kolay ve çok daha hızlı bir şekil de oynamak istiyor iseniz eğer oyunu hemen kullandığınız android cihazlarınıza indirin ve dilediğiniz gibi onayabilir ve kullanabilirsiniz, eğer diler seniz de kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da oyunu dilediğiniz gibi oynayabilir ve keyif dolu zamanalar da geçirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Kwalee Ltd
  • Dosya Boyutu: 98mb
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 21, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence