Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Clash Royale

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Arenaya Gir! Clash of Clans'in yaratıcılarından Royale'ler, en sevdiğin Clash karakterleri ve kat kat fazlasının başrolde olduğu gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyun geliyor.Bildiğin ve sevdiğin Clash of Clans birlikleri, büyüleri ve savunmaları ile birlikte Royale'leri içeren düzinelerce kartı topla ve yükselt.

Clash royale apk indir oyunu, kendinize ait üç kule vardır, aynı şekilde karşı rakibinde üç kulesi vardır, size ait olan bu kuleyi korumanız gerekiyor. Bu oyunu android ve ios cihazlarında kullanabilirsiniz.
Oyuna giriş yapabilmeniz için Supercell kısmından e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor daha sonra e-postanıza bir kod gelmektedir bu kodu girdiğiniz e-posta adresinizden sonraki bölüme yazarak oyuna giriş yapabiliyorsunuz, Girmiş olduğunuz e-posta adresiyle başka bir cihaza girerek de oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Oyunda on iki arena vardır dört bin kupa üzerine çıktığınız zaman yeni bir lig açılıyor ve o lige giriş yapıyorsunuz, o ligleri açtığınız zaman size ödüler vermektedir. her arena atladığınız zaman yeni askerler açılıyor, bu askerleri sandığınızdan çıkarmaktasınız, her savaş yaptığınız zaman bir sandık kazanıyorsunuz, sandıklardan altın veya asker çıkmaktadır. Askerlerin seviyesini kazandığınız oyunlardaki sandıklardan çıkan parayla askerlerin gücünü artırabilirsiniz. Oyunda Supercellin oyuna düzenli olarak eklediği mücadeleler vardır.
Oyunda bir de klan kısmından kendi arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz. Bunun için oynamak istediğiniz arkadaşınızın klan ismini öğrenerek, klanınıza ekleyerek birlikte dostluk savaşarak yapabilirsiniz. 


Oyunda kullanıcılar size bağış atarak birliğinizin seviyesini yükselte bilirsiniz, veya sandıklardan çıkan savaş aletlerini toplayarak çıkan savaş aletinin puanını yükselterek güçlendire bilirsiniz, bu şekilde bütün savaş aletlerini yükseltebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Supercell
  • Dosya Boyutu: 156MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence