Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Clash of Clans

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Clash Of Clans APK indir deneyimini daha önce yaşadınız mı?

Clash Of Clans APK indir deneyimini daha önce yaşadınız mı? Oyun içerisinde eşsiz bir şekilde yapabileceğimiz, savaşlar? Bunlara göz atmaya ne dersiniz? Daha önce bir köye sahiptim fakat bu köyüme sık sık Goblin baskınları düzenleniyordur. Bu durum bir hayli can bozucu olabiliyordu. Fakat, bir süre sonra oyun içerisinde bulunan klanlardan bir tanesini keşif ettim. Ardından, fazla bir süre geçmeden, savaş bildirimi aldım. Ve bildirime tıkladığım zaman, farklı bir klan yani düşman klan ile bir savaş içerisinde olduğumuzu gördüm. Bir anda en hızlı şekilde ordumu hazırladım ve kendimi savaşa hazırlayarak, düşman klanın köylerine saldırdım.

Clash Of Clans APK zaman zaman sinir bozucu olabiliyordu. Neden soracak olacaksanız, mobil telefonumu her elime alıp, oyunu açtığım zamanlarda bir anda üzücü bir ekran ile karşı karşıya kalıyordum. Ekran da gördüğüm şey tam olarak, köyüm birileri tarafından saldırıya uğramış ve bununla birlikte köyümde bulunan ganimetlerin bir kısmı, soyulmuştu. Bu durum moralimi ne kadar bozsa da, tekrar gücümü toplayarak yeniden her seferinde olduğu gibi ayağa kalmaya başladım. Oyun içerisin de bulunan Pekka ve Kral ile birlikte bana saldıranlardan öcümü almak için güçlü ordumu ve iksirlerimi hazır hale getirdim. Artık ben değil onlar, benim yağmalarıma ve saldırıma karşı güçlü bir şekilde durmak zorundalar.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Supercell
  • Dosya Boyutu: 148M
  • İndirme Sayısı: 6
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence