Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Circle Pool !

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Circle Pool apk oyunu ile bütün topların rengini değiştirin ve oyundaki bütün bölümleri açım. Oyunun en iyisi siz olun.

Circle pool apk oyunu ile eğlenceli ve keyif dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Bu oyunu oynamaya başladığınız zaman adeta oyuna bağımlı oluyorsunuz. Oyun sizin zaman geçirmeniz için çok iyi bir oyundur.

Circle Pool oyununu oynaya bilmeniz için çok hızlı bir şekil de kullandığınız android cihazlarınıza indire bilir be oyunu dilediğiniz kadar oynamaya başlayabilirsiniz, eğer diler seniz de kulandığınız ios cihazınıza da çok hızlı bir şekil de oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunun oynanışı çok çok kolaydır, eğer oyunu ilk kez oynamaya başlayacak iseniz ilk bir kaç oyun biraz zorlanabilirsiniz, ama daha sonraki bölümler de çok çok iyi olucağınıza eminim. Oyunun ilk bölümlere de zaten çok kolaydır yani ilk kez oynuyor olucaksanız bile çok aşırı bir zorluk çekmeyeceksinizdir. Oyun ilk bölümlerden sizi oyuna alıştırmaya başlıyor, bölüm geçtikçe seviyeler zorlanmaktadır.

Circle Pool oyununu bir dairenin için de oynanmaktadır ve küçük toplar ile oynanıyor. Size bir adet top veriliyor ve bu topla diğer toplara vurmanız gerekmek dedir ve vurduğunuz topları da diğer toplara çarptırmanız gerekiyor. Oyuna ilk başladığınız zaman elinizdeki topla diğer vurmanız gereken toplar farklı renktedir, siz kendi topunuz ile vurduktan sonra topların rengi değişmektedir. Oyun bu şekli de devam etmektedir.

eğer siz de bu şekil de keyif dolu bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu indirin ve oynamaya başlayın.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: ZoomPlay
  • Dosya Boyutu: 124MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence