Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Circle

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Circle apk oyunu ile heycan dolu bir oyun oynamaya hazır mısınız? Oyunu oynamaya başaldığınız zaman sıtresten, sinirden, sıkıntıdan uzak olucksınız. Bu oyun resmen terapi gini gelmektedir.

Circle apk oyunu ile heycan dolu bir oyun oynamaya hazır mısınız? Oyunu oynamaya başaldığınız zaman sıtresten, sinirden, sıkıntıdan uzak olucksınız. Bu oyun resmen terapi gini gelmektedir.

Circle oyununu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir bildirim gönderiyor ve bu bildirim de şöyle oluyor; Circle oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj veya bildirim geliyor ve siz de bu bildirim, mesaja iki seçenek ile cevap verebiliyorsunuz. Bu seçenekler ise şunlardır; izin ver seçeneği ve izin verme seçeneğidir. İki seçenekten birini seçerek oyunu oynamaya başalyabilirsiniz.

Circle oyununu çok fazla oynamaya başladığınız zaman oyuna giriş çıkışınız biraz zor olabilir, bu yüzden oyunu kullandığınız ios cihazlarınıza indirerek dilediğiniz gibi oynamaya başlayabilirsiniz ve keyif dolu zamanlar da geçirebilirsiniz, eğer siter seniz de kullanamk da olduğunuz android cihazlarınıza da oyunu indirebilir ve keyif dolu zamanlar da geçirebilirsiniz.

Circle oyununun oynanılı çok kolaydır ama çok çok az zorlanabilirsiniz ilk oynamaya başaldığınız zaman, bu zorlanmayı da bir kaç kez oynayarak atlatabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyu size içi boş bir halka veriyor ve bu halka da bir tahta veya çubuğun için de oluyor. Sizden istenen de bu halkayı oyun başlangıcından oyun sonuna götürebilmeniz, ama halakanın içinde olduğu çubuğa halkanın değmemesi gerekiyor, eğer halka o çubuğa değer ise oyuna baştan başlarsınız. Oyun bu şekil de ilerlemektedir siz de dilerseniz hemen oyunu indirerek oynamaya başalayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Ketchapp
  • Dosya Boyutu: 52MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 02, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence