Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Candy Crush Saga

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Candy Crush Saga APK oyunu rengarenk şekerleri patlata bilmeniz için üç tane aynı şeker yan yana, alt alta olması gerekiyor.

Candy Crush Saga APK oyunu rengarenk şekerleri patlata bilmeniz için üç tane aynı şeker yan yana, alt alta olması gerekiyor. Oyuna da patlatılan şekerlerin yerine yukarıdan farklı farklı renkte gelen şekerler boşluğa düşmektedir. Patlatılan şekerlerin yerine yukarıdan, boşluklara düşen şekerler de aynı renk şeker olarak da düşe biliyor bu şeker setleri ise otomatik olarak patlamaktadır. Bu eşleşmeler sayesinde fazla puan kazanılmaktadır. Zincirli üste eşleşen şekerler ile daha fazla oyun puanı kazanılmaktadır. Oyun içinde en az üç şeker yan yanayken patlata biliyorsunuz. Mesela dört veya daha fazla şeker yan yana veya üst üste olduğu zaman, birden fazla şekeri patlata bileceğiniz özel şekerler vermektedir. Onun içinde bu tarz özelikler bulunmaktadır.

Oyun seviyeler halinde oluşmaktadır, her seviyede oyuncudan farklı farklı görevler istemektedir. Bu görevler de vermiş olduğu hamle sayısını bitirmeden yapmanız gerekiyor ve vermiş olduğu hamle sayısıyla da istenilen puanın elde edilmesi gerekiyor. Her bölüm geçildiğinde, bir ile üç arası yıldız alınmaktadır. Ardından bir sonraki bölüme geçiliyor. Eğer bölüm tamamlanmaz ise bir canınızı kaybetmiş oluyorsunuz ve tekrar oynadığınız bölümü oynamak zorunda kalıyorsunuz. Bu her bölüm için geçerlidir, geçemediğin her bölüm için bir can gitmektedir, canınız kalmaz ise bir sonraki bölümü oynayamazsınız. Sizden canınızın dolmasını beklemeniz istenir. Eğer beklemek istemiyorsanız çevrimiçi satın alma mağazasına giderek, satin alma işlemi gerçekleştirip, oyuna istediğiniz gibi devam edebilirsiniz. Aynı zamanda Candy Crush Saga oyunu öğretici bir oyundur.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: King
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence