Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Build Roads

Puan: 1.00 (Oylar: 1)

Build Roads apk oyunu ile çok çok eğlenceli bir yol tamiri oyunu oynamaya hazır mısınız? Oyunu oynaya bilmeniz için sadece kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yüklemeniz yeterkidir.

Build Roads apk oyunu ile çok çok eğlenceli bir yol tamiri oyunu oynamaya hazır mısınız? Oyunu oynaya bilmeniz için sadece kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yüklemeniz yeterkidir.

Oyunun oynanışı çok fazla zevklidir, ve biraz da bağımlılık yapan bir oyundur diye de bilirim oyunu ilk oynadığınız zamanlar çok az sıkılabilir ve bunala da bilirsiniz, ama seviye ve bölüm geçtikçe çok çok fazla eğlenmeye ve keyifli zamanlar da geçirmeye başladığınızı da göreceksinizdir.

Oyunu oynaya bilmeniz için ve oyuna çok kolay bir şekil de giriş yapabilmeniz için oyunu hemen kullandığınız android cihazlarınıza indirmeniz gerekiyor ve bu sayede oyunu çok kolay ve çok da rahat bir şekil de oynamaya başlayacaksınız, eğer isterseniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu indirebilir ve dilediğiniz kadar da oynayabilirsiniz.

Bu oyunu oynamaya başladığınız zama her hangi bir internet ağına veya kendi telefonunuzun internetine bağlı olmanıza gerek yoktur neden diye merak ediyoriseniz hemen size nedenini söyleyeyim. Bu oyun tamamen çevrim dışı oynanılmaya, internetsiz bir şekil de oynanmaya hazırlanmış bir oyundur. Oyun bu özeliği ile de çok fazla kullanıcı çekmektedir.

Oyunun oynanışı da çok kolaydır, size bir yol tamiri veya yapılması gerekekn işler ile ilgili bütün ekipmanalrı size vermektedir siz de o ekipmanalr ile yapılması gerekn neyse onu yapıyorsunuz. Bir örnek vereyim hemen sizlere, bir yol tamiri yapılacaksa eğer oyun size asvalt veriyor ve siz de bu asvaltı tamir edilmesi gereken yere döküyorsunuz daha sonra o asvaltı her yere eşit bir şekil de yayıyorsunuz, en son işlem olarak da üstünden bir araç ile geçip yolu düm düz yapıyorsunuz, daha sonra yol kullanıma hazır olmuş oluyor.

Oyun bu şekil de ilerlemektedir, eğer siz de isterseniz hemen oyunu kullanamk da olduğunuz cihazlarınıza indirerek oyunu dilediğiniz kadar oynamaya başlayabilirsiniz, şimdiden keyifli eğlenceli oyunlar dilerim.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Zynga
  • Dosya Boyutu: 396MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 01, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence