Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Brawl Stars

Puan: 4.00 (Oylar: 3)

Brawl Stars APK ile uzun soluklu bir maceraya çıkmaya ne dersiniz?

Brawl Stars APK ile uzun soluklu bir maceraya çıkmaya ne dersiniz? Uzun soluklu arena dövüşleri sizi oldukça zorlayacaktır. Ekip arkadaşlarınız ile birlikte oyun modunu seçiniz, ardından savaşı gerçekleştireceğiniz arenaya bir göz atmanızı şiddetle öneririm. Brawl Stars Android oyuncularına sunduğu bir çok seçenekler arasında, ekip arkadaşlarınız ile birlikte veya tamamen bireysel bir şekilde, kendi karakterinizi düzenleyerek, buna uygun bir şekilde ekipmanlar ile donatabilirsiniz. Bu seçeceğiniz, ekipmanlar sizlere dövüş arenasında inanılmaz bir şekilde artı sağlayarak, karşınıza gelen rakiplere zorun anlar veya arkadaşlarınıza oldukça rahat dakikalar yaratacaktır.

Brawl Stars APK indir işlemini geçtikten sonra sırada oyun modları kalıyor. Oyun içerisinde tam olarak, sekiz adet oyun modu yer almaktadır. Bunlardan en popüleri ise Elmas Kapmaca oyun modudur. Bu oyun modu ile üç'e üç şekilde takım arkadaşlarınız ile oynuyorsunuz. Bu oyun modunun amacın haritanın rastgele bölümlerinde beliren elmaslar. Bu elmaslara koşarak, topluyorsunuz ardından bu elmaslardan on adet toplamak ayrıca on saniye boyunca elde tutmak gerekmektedir. Fakat, bu elmas toplamak göründüğü kadar basit değildir. Siz ve takım arkadaşlarınız bu elmasları toplamaya çalışırken, karşınızda diğer oyuncular yani düşmanlarınıza size her saniye zorluklar çıkararak, bu elmasları toplamanızı bir hayli zorlaştırırlar.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Supercell
  • Dosya Boyutu: 149M
  • İndirme Sayısı: 10
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence