Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Blocks vs Blocks

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Blocks vs Blocks apk oyunu ile oyunda ki bütün alanları kendi renginize çevirin ve savaşmak için kendinize daha fazla asker edinin.


Blocks vs Blocks apk oyunu ile eğlenceli ve keyifli bir savaş oyunu oynamaya ne dersin? oyunu hemen kullandığın cihaza indir ve dilediğin kadar oyna. Oyunu nerde olursan ol ne zaman istersen iste oynaya bilirsin, oyunun en çok sevilen ve en çok da sevilmesine, oyunun oynanmasına sebep olan bir özelik vardır o özelik ise şudur; Blocks vs Blocks oyununu çevrim dışı olarak da oynana bilmesi yani internetsiz bir şekil de oyunu oynaya bilmenizdir.


Blocks vs Blocks oyununu çok daha hızlı bir şekil de oynamak isterseniz oyunu kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza indirerek çok hızlı bir şekil de oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de kullandığınız android cihazlarınıza da oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz ve keyif dolu zamanlar da geçirebilirsiniz.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyunu size bir mesaj gönderecektir bu mesaj da şöyledir; Blocks vs Blocks oyunu size bildirim göndermek istiyor. Diye bir mesaj gelecektir size, siz de bu soruya izin ver seçeneğini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de izin verem seçeneğini seçerek de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu oynamaya başladığınız zaman direk oyun ekranına dokunarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Daha sonra oyun da iki farklı renk vardır, kırmızı ve yeşil vardır sizin oyunu oynadığınız renk ise yeşildir. Oyun bir kara alnının içinde oynanmaktadır ve bir rakibiniz vardır, bu rakipleriniz ile kara alanının içinden kendi renginiz ile yer kaplamaya çalışıyorsunuz ne kadar fazla yer kapa bilirseniz oyunu kazanma şansınız o kadar fazla ol aktadır. Eğer karşı rakibiniz sizden daha fazla kare alan kaplarsa oyunu kaybedersiniz. Oyun bu şekil de ilerlemek dedir siz de bu şekil de eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu indirebilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.<

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: MOONEE PUBLISHING LTD
  • Dosya Boyutu: 100MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 25, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence