Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Blade Forge 3D

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Blade Forge 3D apk oyununu oynamaya başlayarak eğlence dolu zamanlar geçirmeye ne dersiniz? oyunu çok hızlı bir şekil de kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz gibi onamaya başlayın.

Blade Forge 3D apk oyununu oynamaya başlayarak eğlence dolu zamanlar geçirmeye ne dersiniz? oyunu çok hızlı bir şekil de kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz gibi onamaya başlayın.

Blade Forge 3D oyununu oynamaya başladığınız zaman oyunun size bir mesaj gönderiyor ve o mesaj da şöyledir; Blade Forge 3D oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj geliyor. siz de bu mesaja iki farklı seçenek ile cevap verebiliyorsunuz, bu seçeneklerden biri şudur; Blade Forge 3D oyununun bildirim göndermesine izin ver, seçeneği vardır, bir diğer seçenek ise Blade Forge 3D oyununun bildirim göndermesine izin verme seçenekleridir. Bu iki seçeneklerden birini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.


Blade Forge 3D oyunu çok hızlı ve çok da kolay bir şekil de oynamak istiyor iseniz eğer hemen oyunu kolay bir. şekil de kullandığınız android cihazınıza indirerek oyunu dilediğiniz gibi oynamaya başlaya bilirsiniz, eğer diler seniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu indire bilir ve dilediğiniz gibi oyunu oynamaya başlayabilirsiniz ve dilediğiniz gibi oynamaya başlayabilirsiniz.

Blade Forge 3D oyununun oynanışı da çok kolay ve çok da eğlencelidir. oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir karakter veriyor ve bu karakter ile sizden istenen savaş aletlerini yapmanız gerekiyor, daha sonra bu yapmış olduğunuz sava aletlerini bir rakibiniz ile bazı ürünler üzerinde ne karada güçlü, ne kadar keskin olduğunu test ediyorsunuz. her karakter ürünlere sırayla vurmaktadır, ve ne kadar az vuruş yapar ise o kazanmış oluyor. Oyun bu şekil de devam ediyor, eğer siz de bu şekil de eğlence dolu ve heyecan dolu bir oyun oynamak ister seniz eğer çok hızlı bir şekil de oyunu indirebilir ve dilediğiniz gibi oynamaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Kwalee Ltd
  • Dosya Boyutu: 118MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 18, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence