Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

BiTaksi - Cebindeki Taksi

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

[01:11, 19.01.2021] Enes Aydoğan: Uygulama ne zaman çıkacak [11:32, 19.01.2021] Enes Aydoğan: Bi Taksi – Cebindeki Taksi apk uygulamasını çok hızlı ve çok kolay bir şekil de kullandığınız cihazlarınıza indirin ve uygulamayı dilediğiniz gibi kullanmaya başlayın.

Bi Taksi – Cebindeki Taksi apk uygulamasını çok hızlı ve çok kolay bir şekil de kullandığınız cihazlarınıza indirin ve uygulamayı dilediğiniz gibi kullanmaya başlayın.

Bi Taksi – Cebindeki Taksi uygulamasını hızlı bir şekil de kullandığınız cihazlarınıza indirerek ve uygulamaya bir kayıt veya bir üyelik yaparak uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra dilediğiniz gibi uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz, uygulamayı kullanarak günlük hayatınızı çok fazla kolaylaştıra bileceksiniz. Nerde olursanız olun ve ne zaman ister seniz isteyin, uygulamaya giriş yarak araç bul tuşuna basarak bulunduğunuz konuma bir taksi gönderebiliyorsunuz, ve size en hızlı bir şekil de bulunduğunuz konuma taksi geliyor. Bu şekil de gitmek istediğiniz yere çok daha hızlı bir şekil de ulaşabileceksiniz ve çok da rahat bir şekil de ulaşabileceksiniz.

Bi Taksi – Cebindeki Taksi uygulamasını çok daha hızlı bir şekil de kullanmak istiyor iseniz eğer, uygulamayı çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekil de kullandığınız android cihazlarınıza indirerek uygulamayı çok çok kolay ve çok çok da rahat bir şekil de kullanabilirsiniz, eğer dilerseniz de uygulamayı kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza da indirerek uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilir ve çok rahat bir şekilde de kullanabilirsiniz. Şimdiden uygulamayı kullanmaya başlayan arkadaşlara günlük hayatında çok kolay ve çok rahat bir şekilde zamanlarını geçirmeyi diliyorum.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: İletişim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Bitaksi Mobil Teknoloji AŞ
  • Dosya Boyutu: 71MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 19, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence