Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Bigo Live

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Bigo live apk indir uygulamasını son zamanlarda çok fazla duymuşsunuzdur.

BIGO LIVE NEDİR

Bigo live apk indir uygulamasını son zamanlarda çok fazla duymuşsunuzdur, bigo live aslen Singapurluymuş. Yüz eli ülkede kullanılan bu uygulama zamanla dünyaya yayılmıştır, milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. İki bin on altı yılında kurulan bu uygulama, Türkiye de çok az kişi tarafından biliniyor. Konya ilinde yapılan bir canlı yayın da, yapılan davranışlardan gündeme gelen bigo live yavaş yavaş tanınmaya başlandı, milyonlarca kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Biliyorsunuz teknoloji bu kadar yaygın değilken, sadece televizyonlardan canlı yayın yapılıyor ve izleye biliniyordu, teknoloji ilerledikçe teknolojik aletlerin kullanımı, artığı için her kes canlı yayın açabiliyor ve canlı yayını akılı telefonundan izleye biliyor. bigo live uygulamasına girdiğiniz zaman, sizi renkli renkli bir ortam karşılamaktadır, çok cafcaflı bol renkli bir yere girdiğinizi fark ediyorsunuz. Bazı insanlar, dışarıdan görüp merak ediyor bir göz atıp, çıkmak istiyor ama bu o kadar kolay olmuyor. Bu uygulamada hesap silme özeliği yoktur, siz uygulamadan çıkış yapsanız bile size sürekli mesajlar, bildirimler gelmeye devam edecektir. Canlı yayını genel olarak kadınlar yapmaktadır, canlı yayını açan kadınlar yayını izleyen kişilere kendisini ne kadar güzel, ne kadar fazla sevdirir  izleyici, yayıncıya o kadar fazla hediyeler vermektedir, bu hediyeler ise yayıncıya fasulye olarak gitmektedir. Bu fasulyeler sadece yayıncıyı ilgilendirmektedir, yayıncı ne kadar fazla fasulye biriktire bilirse yani ne kadar fazla güzel yayınlar yaparsa o kadar fazla fasulye toplaya bilir. Topladığı bu fasulyeler yayını yapan, yayıncıya direk para olarak gitmektedir, yaklaşık on fasulye, bir dolar yapmaktadır o da ortalama sekiz küsurat yapmaktadır.

Bigo Live'da canlı yayınlarda, karşılıklı canlı görüşmeler yapılmaktadır bu canlı yayınlar yaklaşık beş veya on dakika olmaktadır, beş on dakika içinde birbirlerine hediyeler atarak para kazanılmaktadır. Uygulamada ne kadar fazla takipçiniz olursa, o kadar fazla destekçiniz olur, siz canlı yayın açtığınız zaman anında takip de kilere  bildirim gitmektedir, eğer sizin de takip ettiğiniz yayıncılar var ise o yayıncı, canlı yayın açtığı zaman size de bildirim gelmektedir. Bigo live uygulamasına giriş yapmanız için Facebook, Google veya telefon numarası ile giriş yapabilirsiniz, giriş yaptıktan sonra istediğiniz bir profil fotoğrafı koyabilirsiniz, cinsiyeti seçmeniz gerekiyor, isminiz, memleketiniz ve doğum tarihinizi yazarak giriş sağlaya bilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: İletişim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: BIGO TECHNOLOGY PTE. LTD.
  • Dosya Boyutu: 141MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence