Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Benim Konuşan Tom'um

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Benim Konuşan Tom apk oyunu ile tom'un bütün ihtiyaçlarını göreme'sine yardımcı olmaya hazır mısın?


Benim Konuşan Tom apk oyunu ile eğlenceli zaman geçirmeye hazır mısınız? Benim Konuşan Tom oyunu ile canınızın sıkıldığı herhangi bir zaman oynaya bileceğiniz bir eğlene oyunudur.

 

 

Benim Konuşan Tom oyununu oynayabilmeniz için kullanmakta olduğunuz cihaza oyunu yükleyerek oynayabilirsiniz isterseniz android cihazınıza yükleyebilir ve oyunu oynayabilirsiniz, ister seniz de ios cihazınıza yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz.

 

 

Benim Konuşan Tom oyununu cihazınıza yükledikten sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladığınız zaman sizde bir üyelik ve benzeri bir şey istememektedir, oyunu indirmeniz oyunu oynamanıza yeterlidir. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size ilk olarak hangi yılda doğduğunuzu sormaktadır, sizde hangi yılda doğduğunuzu seçerek oyuna oynamaya başlamaktasınız.

 

Oyunu giriş yaptığınız zaman oyunda oynadığınız karakter yani konuşan tom bir karton kutunun içinde size veriliyor, siz de onu o karton kutunun içinden alarak oynamaya, ihtiyaçlarını gidermeye başlıyorsunuz. Oyunda kedinizi karton kutudan çıkarttıktan sonra oyuna başlıyorsunuz demiştim, oyuna başladıktan sonra da kedinize bir isim vermektesiniz bu isim tamamen sizin aittir canınızın istediği ismi verebilirsiniz.

 

 

Oyunda ilk girdiğiniz zaman karşınıza bir panel çıkıyor o panelden oyundaki her şeye ulaşabiliyorsunuz. Oyunda karşınıza çıkan ilk panelde tom yani sizin kediniz bir odada bulunuyor, bu odada ise bir televizyon, bir koltuk ve birkaç da dekor, süs vardır. Burada ister kedinizi sevebilirsiniz, ister seniz de yanaklarıyla oynayabilirsiniz.

 

Oyuna girdiğini zaman karşınıza çıkan ilk panelin alt kısmında kedinizin ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlar zaman, zaman yapılması gerekiyor, bu ihtiyaçlar ise şunlardır; kediniz ile farklı, farklı oyunlar oynayabilirsiniz, kedinizin yemek ihtiyacını gidermeniz gerekiyor, yemek yediği için mecburen tuvalet ihtiyacını da gidermeniz gerekiyor, aynı zaman da temizliği ile de ilgilenmeniz gerekiyor ve son olarak da uyku saatlerine de dikkat etmeniz gerekiyor kedinizi belirli saatlerde uyutmanız gerekiyor.

 

 

Eğer siz de bu şekil de hem eğitici hem de öğretici bir oyun oynamak isterseniz kullanmakta olduğunuz cihaza hemen oyunu yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz şimdiden keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Outfit7 Limited
  • Dosya Boyutu: 326MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Kasım 30, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence