Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Bead Sort!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Bead Şort! Apk oyununu hemen kullandığınız cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz gibi oynamaya başlayın. Bead Şort! Oyunu ile oyunun en iyisi olmaya hazır mısınız?

Bead Sort apk oyunu ile eğlenceli ve keyifli bir oyun oynamaya hazır mısınız? Oyunu hemen kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza indirin ve oyunu dilediğiniz gibi oynamaya başlayın.

Bead Sort oyununu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir mesaj gönderecektir ve o mesaj da şöyledir; Bead Sort oyunu size bildirim göndermek istiyor. Diye bir mesaj geliyor, siz de bu mesaja iki farklı şekil de cevap verebiliyorsunuz ve bu cevaplar da şöyledir; Bead Sort oyununun bildirim göndermesine izin ver cevabını verebilirsiniz, ister seniz de Bead Sort oyununun bildirim göndermesine izin verme cevabı ile bildirimi cevaplayabilirsiniz. Bu iki cevaptan birini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Bead Sort oyununu internetsiz ve çok pratik bir şekil de oynamak isterseniz eğer çok hızlı bir şekil de oyunu kullandığınız ios cihazlarınıza yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de oyunu kullandığınız android cihazlarınıza da yükleyebilir ve dilediğiniz gibi oynamaya başlayabilirsiniz.

Bead Sort oyununu oynamaya başladığınız zaman çok fazla eğleneceksiniz, oyunun oynanılı da çok çok kolaydır. Oyun da size renk renk toplar veriliyor ve bu her topun aynı olduğu bir bölme vardır. Sizin yapamanız gereken de her rengi alıp kendi rengi olan bölmelere koymak. Bunu nasıl mı yapıyorsunuz size bir alet veriliyor bu aletin üstüne bastığınız zaman bu alet topları içine biriktiriyor, sizde bu topları istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Oyun bu şekil de ilerlemektedir, eğer siz de dilerseniz hemen oyunu kullandığınız cihazlarınıza indirin ve dilediğiniz gibi oynamaya başlayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Supersonic Studios LTD
  • Dosya Boyutu: 113MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 04, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence