Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Basket throw

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Bsket Throe apk oyunu ile eğlence dolu ve çılınlarca bir basket oyununa çok yakın bir oyun onyamaya ne dersinz? Ooyunu hemen kullandığın cihazına indir ve dilediğinz kadar oyunu oyna.

Bsket Throe apk oyunu ile eğlence dolu ve çılınlarca bir basket oyununa çok yakın bir oyun onyamaya ne dersinz? Ooyunu hemen kullandığın cihazına indir ve dilediğinz kadar oyunu oyna.

Bsket Throe oyunu oynamya başladığınız zmaan oyun size bir mesaj gönderiyor, o mesaj da şçyledir; Bsket Throe oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj geliyor. Siz de bu meseja iser seniz izin ver seçeneğini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer isterseniz de izin verme seçeneğiniz seçerek de oyunu oynaya başlayabilirsiniz seçenek tamamen size kalmıştır.

Bsket Throe oyununu çok rahat ve çok da olay bir şeki de oynamak isterseniz oyunu çok hızlı bir şekil de kullanmak da olduğunuz android cihazlarınıza inidrebilir ve hemen oyunu oynayabilirsiniz, eğer ister seniz de oyunu çok hızlı bir şekilde ios cihazlarınıza da indirebilir ve dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Bsket Throe oyununun oynanışı da çok kolaydr. Oyun da size bir top veriliyor ve bu top ile oyunun başlangıç noktasından oyuna başlıyorsunuz, hiç bir yerde topu saha dışı bırakmadan oyun bitişine ulaştırmanız gerekiyor. Eğer oyun dışına toğu atar iseniz o oyunu kabetmiş olursunuz ve oyuna baştan başlamak zorunda kalırsınız. Oyunda çoğu yerde boş yuvarlak kutular vardır siz de o boş yuvarlak kutulara topunuzu fırlatark oyun başlangıcından oyun sonuna topunuzu ulaştırmaya çalışacaksınız. Oyun bu şekil de ilerlemektedir, siz de hemen oyunu indiren ve dilediğiniz kadar oyunu oynayın, bol eğlenceli zamanlarda geçirin.Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Inno Studio Limited
  • Dosya Boyutu: 160MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence