Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Balon Patlatma: Bubble Shooter

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Bubble Shooter: balon patlatma apk oyunu ile bir birinden farklı renkli toplar ile eğlenceli bir oyun oynamaya ne dersiniz?


Bubble Shooter: balon patlatma apk oyununu indirerek eğlenceli saatler ve eğlenceli zaman geçirmeye ne dersiniz?

  

Bubble Shooter: balon patlatma oyununu ister seniz android cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz, eğer ister seniz de iso cihazlarınıza oyunu yükleyerek oynayabilir ve kullanabilirsiniz. Oyunu kullanmış olduğunuz cihaza yükledikten sonra oyun sizden herhangi bir üyelik veya kayıt gibi bir şey istememektedir, oyunu yüklemeniz oyunu oynamanız için yeterlidir.

 

Oyunu kullanmış olduğunuz cihazınıza yükledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Ama oyuna başlayabilmeniz için oyunun hizmet şartlarını ve gizlilik politikasını kabul etmeniz gerekiyor, hizmet şartlarını ve gizlilik politikasını kabul ettikten sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Bu oyun ilk kez iki bin yirmi yılında yayınlanan bir oyundur. Sizlere biraz oyundan bahsedeyim; oyun tamamen bir birinden farklı renkli toplar ile oluşmaktadır, bütün bu renkli toplar ise tavandan yani yüksek bir yerden bağlanmıştır. Sizin yapmanız gereken şey ise o renkli topların tamamını bağlı olduğu yerden çözmektir, bunu da size verilen top ile yapmanız gerekiyor. Oyun size iki farklı renkte top verecektir bu iki farklı renkten birini kullanarak yukarıda bağlı olan topu düşürmeye, patlatmaya veya diğer toplardan koparmaya çalışacaksınız, her attığınız bir toptan sonra oyun size anında farklı renkte bir top vermektedir bu şekilde bütün bağlı olan topları düşüre bileceksiniz. Şunu da söylemeden geçmeyeyim, oyunun size vermiş olduğu renk mavi ise siz sadece o mavi renkteki topu yukarıda bağlı olan mavi topa tek atarak patlatabilirsiniz, eğer size verilen mavi topu gidip de sarı topa atarsanız ekstra top koymuş olursunuz ve birçok kez bunu yapar iseniz o bölümü geçemezsiniz, yani size verilen renk neyse yukarıda o renge atmalısınız.

 

Eğer siz de bu şekilde eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz çok hızlı bir şekilde cihazınıza indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Bubble Shooter
  • Dosya Boyutu: 136MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence