Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Ball Sort Puzzle

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Ball Sort Puzzle apk oyunu ile size verilen şişelerin içindeki bir birinden farklı renkli topları bir şişenin içinde aynı renkler ile toplamaya ne dersiniz?


Ball Sort Puzzla apk oyunu ile renkli bir oyun oynayıp, eğlenceli saatler geçirmeye ne dersiniz? İstediğiniz yerden internetsiz bir şekilde saatlerce, günlerce hiç ara vermeden oynaya bileceğiniz bir oyunun olduğundan haberiniz varımı?

 

 

Ball Sort Puzzla oyununu isterseniz android isterseniz de ios cihazlarınıza yükleyebilirsiniz ve kullanmaya da başlayabilirsiniz. Oyunu cihazınıza yükledikten sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size direk bir mesaj, bildirim göndermektedir. Mesaj ise şöyle gelmektedir; ball sort puzzal oyunu size bildirim göndermek istemektedir diye bir mesaj göndermektedir, siz ise ya tamam ya da izin verme seçeneklerini seçmek desiniz. Oyuna başladığınız zaman iki aynı rende olan toplar vardır ama bu toplar farklı şişeler dedir, sizin yapmanız gereken şey ise hangi şişede daha az top var ise o topu alıp diğer fazla top olan şişenin içine koymanız gerekiyor. Daha sonra hem şişelerin sayısı artmaktadır hem de topların sayısı artmaktadır.

 

 

Oyunu oynayıp seviyeleri geçtikte oyun gerçekten de çok zorlaşmaktadır. Ve sizin bir arada toplamanız gereken renk sayısı üç ile oyun bu üç rengi beş şişeye dağıtarak size vermektedir ve bu yüzden de kafanız çok karışıyor. Bir de oyunu mesela mavi topu alıp baş bir şişeye koyduktan sora, kırmızı topu da alıp mavi topun üzerine koyamıyorsunuz, bu yüzden çok iyi düşünerek ve çok iyi hamleler yapmanız gerekiyor.

 

Eğer siz de bu şekil renkli, renkli toplar ile eğlenceli ve zevkli saatler, zaman geçirmek istiyorsanız hemen çok hızlı bir şekilde cihazınıza oyunu indirerek oynayabilir ve kullanabilirsiniz, keyifli eğlence dolu oyunlar diliyorum.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: IEC Global Pty Ltd
  • Dosya Boyutu: 103MN
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence