Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Ball Runner

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Ball Runner apk oyunu ile eğlence dolu bir oyunoynamaya ne derisizniz? size verilen topu oyu başlangıcından oyun sonuna kadar kazasız bir şekil de gitmeisne yardımcı olun ve karşısına çıkan bütün engellerden kurtarın, oyunun en iyisi siz olun.


Ball Runner apk oyunu ile eğlence dolu bir oyun oynamaya ne dersiniz? Oyundaki bütün deliklerden kusursuz bir şekli de geçerek oyunun en yüksek puanını alın ve en iyi oyuncu siz olun.

Ball Runner oyununu oynayabilmeniz için kullanmak da olduğunuz cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Oyunu oynaya bilmeniz için oyun sizden her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem istememektedir, oyunu kullandığınız cihazınıza indirmeniz yeterlidir.

 

Oyunu çok hızlı bir şekil de oynamak isterseniz kullandığınız android cihazlarınıza oyunu indire bilir ve çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız ios cihazlarınıza da oyunu indirebilir ve dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Oyunun oynanışı da çok koladır, eğer oyunu ilk kez oynayacak iseniz oyunun ilk başları size çok sıkıcı ve bunaltıcı gelebilir. Ama oyunu biraz oynayıp oyuna alışmayı bekleyin zaten oyunu oynadıkça daha da fazla öğrendikçe oyunu oynamayı bırakamayacaksınız, hatta oyunu oynayabilmek için kendinize boş zamanlar ayırmaya çalışacaksınız ve her boş zamanınıza da oyunu oynamaya başlayacaksınız.

 

Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun sizi bir giriş paneline karşılamaktadır bu giriş panelinden oyunla ilgili bütün işlemleri yapabiliyorsunuz. Oyunu da size ait bir top vardır bu top sürekli hiç durmadan ileriye doğru hareket etmektedir, hareket ederken de karşısına bazı engeller çıkıyor bu engellerden kurtula bilmeniz için de size verilen topu hareket ettirmeniz. Topu da kullandığınız cihazın ekranını kaydırarak yapıyorsunuz, ama sadece sağa ve sola kaydırabilirsiniz. Oyun bu şekilde devam etmektedir bütün bölümleri açarak oyunu bitirin ve eğlence dolu bir zaman geçirin. Eğer güzel vakit geçirmek isterseniz hemen oyunu indirin ve oynamaya başlayın.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: SPB Infotech
  • Dosya Boyutu: 150MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence